Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől kapcsolat egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok együtt csinálni a barátotokkal/barátnőtökkel? Hova szoktatok együtt menni? Mennyi idő után mutattátok be otthon?
2015. máj. 1. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Attól, hogy adok neki havi 300at vásárolgatni, meg bulizgatni, illetve használhatja a második kocsimat. Cserébe nem pofázik, megdughatom akármikor, lesz0p akármikor, elnézi ha megcsalom.
2015. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy látom, hogyha van egy kis szabadideje, akkor inkább velem tölti, nem a haverokkal vagy az anyjával.

Volt egy srác, 3 hónapig találkozgattunk, de a hétvégéit inkább anyucival töltötte, meg inkább a haverokkal ment bulizni. Szakítottunk is, mert szerinte én túl sokat akartam, és nem tudtam várni.

Erre azt mondta az apám, hogy ő volt, hogy 2 hét után összeköltözött valakivel, hagyjam a fenébe, ha ennyi idő alatt nem alakult ki, nem is fog.

És igaza lett, utána lett egy barátom, szinte minden nap találkoztunk munka után, 3 hét után bemutatott otthon, 2 hónap után össze is költöztünk, azóta is együtt vagyunk.

Szerintem nem kell erről nagyon beszélgetni, ha nem érzed, hogy a srác megőrül érted az első pillanatban, akkor nem fog az majd hónapok múlva kialakulni.

2015. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első megmondta a szitut, ganxtába kell tolni, raj vagyok, gengszter életet élek.
2015. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!