Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik lehetnek az okai annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az okai annak hogy nem kellek igazán egy férfinak sem?

Figyelt kérdés
Volt 3 kapcsolatom, de egyik se tartott sokáig. Általában mindig engem hagytak ott. De mi lehet velem a gond. Néha úgy érzem lehet hülyeségeket beszélek. Rossz tulajdonságom hogy csendesebb vagyok, nem vagyok egy szószátyár. De azért a randik alkalmával mindig beszélgetek. Vagy nem ezzel lehetett a gond? Mert nem az első randi után léptek le. Már megkaptam azt is kifogásként hogy komoly vagyok, pedig ez nem mindig jellemző rám. Még csúnyán sem beszélek. L/23
2014. aug. 23. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, millió oka lehet.
2014. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irj privit s beszélgessünk!:)
2014. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akard megérteni a férfi emberállatot. Pont az az elõnyösebb, ha csendesebb valaki, nem mondja ki azt a sok sületlenséget, amire gondol, amit lát. Ennyi alapján nehéz eldönteni, miért hagytak ott.
2014. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már hogy nem veled volt a baj? Azok alapján amit leírtál szerintem nincs semmi gond veled. Vagy nem írtál le valamit vagy nem hozzád illő fiúkkal jöttél össze.
2014. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak feltételezni tudom: írod, hogy hallgatag vagy. Máskor pedig hülyeségeket beszélsz szerinted. Lehet, hogy nem találod az egyensúlyt. Olykor totál begubózol magadba és csendben vagy, máskor meg megindul a nyelved. Ez lehet, hogy fura mások szemében. Az a fontos, hogy ha beszélgetsz is, ne csak magadról sztorizgass. Rengeteg lány észre sem veszi, hogy randin is csak ő a téma. Ezért megunjuk őket ideje korán. Kérdezősködj, de ne faggatózz. Gyakorold a párbeszédet. Ne legyél sok, de kevés sem. Optimális egyensúlyra törekedj a hallgatok-beszélek viszonyban. Tudj lelkesedni, de ne legyél gyerekes. Legyen mindenről saját véleményed, de nem életigazságként tálald. Ha pedig csak annyi a baj, hogy nekik komoly vagy, akkor nem ők a megfelelő emberek neked. Keress hasonló intellektusú srácot. ;)
2014. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na akkor olyan vagy lányban mint én fiúban. Illetve Te egy kicsit előrébb jársz, mert legalább randizni elmennek veled. ;)
2014. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!