Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolhatja velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja velem, ha aznap mikor találkoztunk még azt írta az exének, hogy szereti?

Figyelt kérdés
Miután először találkoztunk személyesen azt írta neki, hogy azért nem történt semmi köztünk akkor mert ő még úgy érezte, hogy 'ilyen állapotban' nem lett volna jó ötlet. Aztán mégis minden nap keresett, de én el voltam foglalva és végül egy héttel később találkoztunk és akkor kezdtünk el randizni. Attól félek, hogy én amolyan búfelejtő vagyok neki, vagy csak egy 'másik'. Szerintetek mi lenne a helyes hozzáállás? Esetleg személyes tapasztalatok?
2015. ápr. 29. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig nem érdemes belekezdeni egy kapcsolatba, amíg az egyik fél még szereti az exét... Rosszul fogsz kijönni belőle, és valószínűleg tényleg csak búfelejtő lennél.
2015. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TatyóKirály ***** válasza:
Szerintem ha egy hét után még mindig érdeklődik irántad, az már nem búfelejtő, szóval nem feltétlen kell elzárkózni az egésztől.
2015. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy már 'benne' vagyok, mivel ezek a dolgok később derültek ki. Már együtt vagyunk 2 hónapja...

Köszönöm a válaszokat, várom esetleg a továbbiakat.

2015. ápr. 30. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!