Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem vagy hagyjam a fen*ébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy hagyjam a fen*ébe?

Figyelt kérdés
Olyan se veled se nélküled ez már. Már a lazánál is lazább, annyira, hogy alig beszélünk már. Volt köztünk egy szünet, aztán amikor kibékültünk,megtudta tőlem, hogy voltam mással. Láttam rosszul esik neki. Aztán kibökte hogy ő is volt pár hónapja mással...csakhogy akkor ő még velem volt. És még ezek után szemre hányást tesz holott én nem léptem félre. Most hetek óta alig ír, játsza a sértődöttet. Pár hete azt írta rajtam múlik a folytatás nem rajta. Aztán 2 napja megkeresett...de nem mondta hogy jön. Azt várja hogy én szóljak. Írjak rá? Egyébként szívem szerint nem fektetnék már ebbe energiát. ...felesleges....meguntam hogy alkalmazkodjak a hangulat változásaihoz....annak ellenére hogy nálam van még egy kevés érzelem. Ti mit tennétek?

2015. máj. 2. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket.

Gondolkozz el rajta hogy mennyire lenne jó újra vele lenni, és ha még akarod akkor írj neki.

2015. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagynám a francba, mint annak a rendej. Cöh, tudod mikor játszadoznék így...
2015. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ami érzelem van még nálad, az csak egy kis magányosság + az esetleges szép emlékek miatt van. Ne húzd tovább, lépj tovább akkor is, ha eleinte kicsit fájni fog! Jön valaki más utána. ;) (Aki jobban megérdemel esetleg... mert aki megcsal, nem érdemelt meg.)
2015. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!