Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek keressem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem, vagy hagyjam békén, mert ennek vége?

Figyelt kérdés
21éves vagyok 1éve van párom aki 55éves,nehezen alakult ki a dolog fél év után feküdtünk le.Keveset találkozunk rengeteg a dolga (üzleti ügyek).Azt hiszem mostanra beleszerettem,és 3hete a hisztim miatt nem beszélt velem néhány napig én annyira ki voltam,hogy szerelmes smsekkel bombáztam.Azóta el vagyunk,de nem nagyon tudom elérni nem hív vissza,és azt mondja sok a dolga,bolondok háza van körülötte.Építkezik,beteg is az agyában vannak elhalások,és az anyukája is beteg.Megkérdeztem,hogy most így akarja elérni,hogy vége legyen.Azt mondta nem.Mi lehet szerintetek?
2015. febr. 26. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ékes példája annak, hogy miért is NE kezdjünk olyannal párkapcsolatba aki simán anyánk, vagy apánk lehetne.


jól kifőzted magadnak, hát juss ki belőle egyedül.

2015. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy korodbelit, akivel jobban meg is értitek egymást.
2015. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de tényleg ne, de süt rólad az értelem :)
2015. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megértjük egymást,nagyon szeretem,és minden jó vele.Nagyon szenvedek,és nem tudom mihez kezdjek.
2015. febr. 26. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Na persze minden jó vele, de csak neked....istenem te olyan értetlen és buta vagy.

1. öreg hozzád

2. a gyereknek néz

3. szexre jó vagy

4. rengeteg problémája van amit a kis hülye agyaddal nem vagy képes felfogni.

2015. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet értelmesen válaszolni?Nekem ez fáj,és már nem tudom mihez kezdjek,nem kérek belém rúgást.
2015. febr. 26. 18:13
 7/11 A kérdező kommentje:
gyereket nevelek magam 5 éve aki a testvérem,nem vagyok hülye egyáltalán.És nem hinném,hogy szexre vagyok jó,mert fél év után adtam be neki a derekam.És akkor nem érdekelte volna soha,hogy velem mi van.
2015. febr. 26. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek korabelivel is megtörténhetnének!

Adj időt neki mert elmarod magadtól!

2015. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Legyek türelmes?Szerinted van valakije?Vagy mi lehet a baj?:(
2015. febr. 26. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:

írj privit

22/n

2015. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!