Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi tévő legyek? Keressem vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy hónapja beszélgetek egy lánnyal (21) én 23 vagyok. akkor még elmondta nekem, hogy úgymond 2 vasat tart a tűzben. de ezt csak nekem mondta el, a másik srác erről nem tud. nem tud dönteni mert engem még nem látott.. oké.. aztán megvolt a tali. itt volt nálam egész hétvégén. tök jól éreztük magunkat, ha elmentünk ide oda ott is úgy bújt hozzám mintha tényleg már egy ideje egy pár lennénk. itt hagyta a fogkeféjét is hogy legyen hogyha jön legközelebb. Mondta azt is nagy nehezen mert fél hogy furán néznék rá hogy igy a hétvége alatt nagyon magamba tudtam őt bolonditani.


jött a hétfő, irta hogy most nem tudja mi legyen mert a másik sráccal beszélt és kiderült hogy mütik meg bla bla bla... és megint nem tudja mit akar mi tévő legyen.


Második én meg nem leszek és ezt neki is meg mondtam.


viszont fontos nekem ez a lány, nagyon kell nekem, de ez a dolog most nagy pofon volt nekem. keressem még beszélgessek vele, vagy inkább hagyjam egy darabig a fenébe és hagyjam hogy hátha észhez tér?


2013. szept. 17. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp ő fog dönteni, úgyhogy részedről akár tovább is léphetsz. Majd keres ha akar valamit. Sőt, te is tarthatnál még egy vasat a tűzben. És ezt el is mondhatod neki :)
2013. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez ezzel jár... Tisztában kellett volna lenned ezzel, hisz a csaj nem ígért semmit, te mentél bele ebbe a játékba, szóval ne csodálkozz, ha nem téged választ! Eleve ki se kezdenék egy ilyen emberrel, akinek van egy másik kiszemeltje...
2013. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ebben van valami persze. de azért abban bíztam, hogy ez majd az első tali alkalmával úgyis eldől, hogy kit választ
2013. szept. 17. 08:58
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Bárcsak ilyen könnyű lenne az élet is... :) De hát ez van, mást nem tehetsz, csak vársz, vagy ahogy az 1. hozzászóló is tanácsolta, te is keress egy 2.-at!:)
2013. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy én pont egy ilyen érzelmes f**z vagyok.. és most per pillanat még nem kell senki más csak ő.



de lehet nekem is egy érzéketlen férfivá kell válnom aki csak azt nézi hogy neki mi a jó :D

2013. szept. 17. 09:08
 6/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Az sem túl jó! Akkor inkább maradj olyan amilyen vagy, várd meg, h mit lép és ha úgy dönt, h nélküled éli az életet, akkor keress valaki mást,aki jobba megbecsül! Tudom, könnyű ezt mondani, de más választásod nem lesz! :/:)
2013. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
#5: nos, ha ez esetleg megnyugtat, akkor elmondom, hogy én jó pár éve megismerkedtem egy lánnyal. Fél évig őrlődött a pasik között, igazából nekem öntötte ki a szívét (amolyan friendzone szitu), aztán most ott tartunk, hogy évek óta vagyunk együtt és épp az első gyermekünket várjuk. Van ilyen is.
2013. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát, sok választásom nincs :(


csak nem tudom, hogy neki miért volt jó játszani az érzéseimmel.


A másik srác, pedig semmit nem tud erről, mert csak nekem mesélt el minden, neki nem..


nekem ebből pedig az következik, hogy a másik srác a fontosabb neki, akinek azért nem mond el semmit, nehogy véletlenül is úgymond elveszítse

2013. szept. 17. 09:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Emondom mi szokott történni: mindegyiket leteszteli ágyban (a másik férfinak ilyenkor úgy tudja elmegy a nagyihoz, barátnőhöz aludni - ez volt amikor nálad volt és ez lesz). Amelyik jobban reszel és több a pénze, több benne a potenciál azt választja. Menekülj reszelés után!
2013. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Baccardi01 ***** válasza:

Legyél olyan, amilyen vagy!

Azt írtad, hogy: "egy érzéketlen férfivá kell válnom".

Azért az nem úgy van. Kibújni a bőrödből te sem tudsz.

2013. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!