Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves fiú vagyok és tetszik egy 18 éves lány. Az a probléma h az ő apja, apám főnöke...igazából még nem találkoztam a lánnyal csak facebookon beszéltünk.. Kérdezgetem mindig h apuja mit szól hozzá h beszélünk. Mondja h nem szól semmit meg ha arra akarok kilyukadni h ha nem alakulnak köztünk jól a dolgok akkor apja bosszút áll..akkor tévedek és nem fog bele szólni..de én akkor is aggódok...sztetek?

Talán érthető amit leírtam :D



2015. máj. 2. 18:06
 1/5 aladar12 ***** válasza:
igen, érdemes.
2015. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Freud doktor!

El sem kezdtétek de már attol rinyálsz mi lesz ha átb...od?

2015. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem pont arról van szó.....

Annyira aranyos lány tényleg nem is találkoztam még ilyennel....csak ha valami rosszul alakul és nem illünk össze..na akkor mi van?!

2015. máj. 2. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi nincs. lányka hallgat ha rendes
2015. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 ha csak átbaszni akarod meg megfektetni inkább ne játsz az apukád állásával mert annak a levét te is keményen megiszod ha nem talál hónapokig új állást

2. barátkozni lehet abból baj nem lehet ha normális leszel másik ha szerelem lesz belőle és nem leszel köcsög az apjának elég értelmesnek kellene lennie h bosszúkép ne rúgja ki az apukád

2015. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!