Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavarna az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna az, ha a barátnőtök abszolút nem tudna főzni és legfeljebb csak konzervek felbontásához értene a konyhában?

Figyelt kérdés
Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy engem ez egyáltalán nem zavarna. Természetesen el tudnám viselni, ha egy nagy konyhatündér lenne, de ez nálam egyáltalán nem volna nézőpont.
2015. máj. 2. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha jó neki a rendelt kaja akkor miért ne..? Helyette virítson az ágyban és kvittek vagyunk
2015. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megtanítanám.
2015. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem egy elkényeztetett csitriről van szó akkor ez nem probléma, max megtanítom.
2015. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Sok függ az életkortól is. Nem mindegy, hogy valaki tizenévesen vagy harminc évesen nem tud főzni. Utóbbi akkor nem gond, ha te szeretsz főzni, vagy van pénzetek rendszeresen étterembe járni. Egyéb esetben egy idő után, amint leszáll rólatok a lila köd, zavaró lesz, hogy állandóan csak konzervet eszel.
2015. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megtanítanám ;)
2015. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
főzzetek együtt
2015. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már-már jópont. :) Utálok főzni. Ha a lány is így van vele, legalább több időnk és energiánk marad olyan tevékenységekre, amiket mindketten szeretünk.

24/F

2015. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:
Én tudok,úgyhogy nem zavarna.
2015. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nem tudok főzni. Még egy tojásrántotta is nehézséget okoz. Viszont szerintem irtó szexi, ha egy fiú jól tud főzni!
2015. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Kirúgnám a vérbe.
2015. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!