Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavarna az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna az, ha a barátnőtök abszolút nem tudna főzni és legfeljebb csak konzervek felbontásához értene a konyhában?

Figyelt kérdés
Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy engem ez egyáltalán nem zavarna. Természetesen el tudnám viselni, ha egy nagy konyhatündér lenne, de ez nálam egyáltalán nem volna nézőpont.
2015. máj. 2. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
Engem egyenesen dühítene. A csajok örökké a hagyományos nemi szerepekről pofáznak melynek szetves része a főzés. Erre a nagy részük egy kávét sem tud megcsinálni. Én férfiként tudok főzni de őnagyságának derogál belépni a konyhába? A gyereket ne szüljem már meg?
2015. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
ÉN lánykánt érezném rhadt szánalmasnak.
2015. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!