Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy itt GyK-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt GyK-n a legtöbb felhasználó azt a választ adja a párkapcsolati problémákra hogy hagyja ott, dobja ki, stb?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek még nem hallottak a szerelemről?

Nem olyan könnyű csak úgy kidobni valakit, akit annyira szeretünk. (ha pl. nem megcsalásról vagy hasonlóról van szó)


2015. máj. 3. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezeket a válaszokat azok írjak akik egyedül vannak! Irigységből hogy másnak se legyen!
2015. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Mert ha nekik nincs csajuk/pasijuk másnak se legyen! Meg akkor azt gondolják, hogy több esélyük van csajozni/pasizni, mert ha a kérdező szakít a párjával akkor +1 szingli lesz akinél próbálkozhatnak.
2015. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos mindegy.


Bár sima válasz a kérdésedre ez: A többségnek még 1 kapcsolata sem volt.


De nézzük csak közelebbről: A legtöbben mikor probléma van máris építik fel a következőt vagyis a kidobás ilyenkor még mindig kegyesebb, mint mellébeszéléssel szakítás és utána 1 nappal később a szakító fél máris mással van. Egyrészt undorító az ilyen, másrészt nagyon sértő.

2015. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

"Ezek az emberek még nem hallottak a szerelemről?"

Dehogynem, szerinted mi tette őket (minket) tönkre lelkileg? Tudod a szerelem olyan, mint az LSD. Van, aki az egekben érzi tőle magát, de néhányan pokolra szállásként élik meg, főleg a lefutását.

Mellesleg, már ne is haragudj, de amilyen debil kérdéseket írnak ki ide, szerintem jobb is lenne sokuknál, ha szétmennének, már csak az emberiség kedvéért, mert nem hiányzik még egy kretén a világra, amit az ilyenek a világra hoznának.

2015. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szubjektiven esszeruen" lehet(ne) gondolkozni.
2015. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert ezek az emberek nem párkapcsolat terapeuták meg szexuálpszichológusok.
2015. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nézd logikusa. Van egy barátnőd, akit megcsal a pasija. Mi az első reakciód? Dobd ki! (és az összes barátnője ezt fogja tanácsolni). Könnyű gyorsan ítéletet hozni, nem nekik kell elveszíteni majd életük párját, nem ők azok akiket a szakítás ugyanúgy meg fog viselni, mint a megcsalás. Lehet, hogy a srác simán megbánta, és megérdemelne egy kapcsolat még egy esélyt, mégis azt fogjátok mondani, hogy dobd ki. Mert az a logikus, mert az a kemény válasz erre az esetre...


A GYK-sok ugyanezt csinálják. A logikus választ adják meg, és nem ők fognak együtt élni a döntés súlyával.

2015. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem minden olyan kapcsolatot meg lehet menteni, amelyikben mindkét fél szerelmes még egymásban és még vonzódnak egymáshoz. De ez csak az én véleményem.
2015. máj. 3. 10:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért kérlek szépen mert akik ezt mondják, nimcs pátkapcsolatuk.. Így "féltékenyek" és "Ha nekem nincs, neked se legyen" alapon gondolkoznak..
2015. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: én is így gondolom, pont azért nem szoktam a szakítást tanácsolni, azzal a kitétellel, hogy minden kapcsolat megmenthető, "amelyikben mindkét fél szerelmes még egymásban és még vonzódnak egymáshoz" ÉS MINDKETTŐ MEG AKARJA MENTENI.


Sok olyan van, hogy az egyik fél elmondja, hogy mi a probléma, tanácsolja neki az ember, hogy üljön le, beszéljen a párjával, és kiderül, hogy 2 éve folyamatosan kommunikálja a párjának a problémát, az meg magasról tesz rá. Na az ilyen kapcsolatok általában valóban nem menthetőek.

A változás sosem gyors, nem lehet egyik napról a másikra levetkőzni rossz szokásokat, de ha szereted, akkor kivárod, ha viszont bele sem kezd, akkor bármit is teszel, csak az időt húzod egy rossz kapcsolatban.


(7es voltam)

2015. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!