Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked számít egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked számít egy kapcsolatban, hogy a facebookon is ki van írva a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nekem nem fontos, nem pakolom ki, csak érdekel ki hogy áll hozzá..


Korod és nemed is leírhatod :)



2015. máj. 3. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Hát ha fizetnének érte, hogy számítson, akkor talán. De ezért miért fizetne nekem bárki is? Mindegy.
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen, mármint nem értem ha kiírom azt, melyik városban lakom, azt miért ne írhatnám ki, hogy kapcsolatban vagyok és kivel.
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha nem az van kint, hogy egyedülálló, akkor nem érdekel. Bár nem értem, hogy miért probléma az a pár klikk. Vagy más oka van?
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem.
2015. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 MolotovPunk ***** válasza:

Mi a sz_r az a fészbuuk? :D


Egyébként nem egy(nagy kategóriás oldal)legalábbis nálam.

Ezért nem is használom...

27/F

2015. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Engem nem kulonosebben foglalkoztat. Nem vagyok fenn

15l

2015. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Alap, hogy ha használok egy közösségi oldalt és kiteszem magamról a fontosabb adatokat, akkor kiírom ezt is és úgy gondolom, ugyanez alap a másiknál is. Mindenhol és minden téren felvállaljuk egymást.

Más a helyzet, ha fenn van, mert mit tudom én egyszer felregisztrált, de nem használja, nem érdekli, akkor nem lényeg.

Mivel mi valamilyen szinten használjuk a Facebook-ot a férjemmel és fenn van a fényképünk a nevünk, néhány családi kép is, így amúgy is egyértelmű, de ki is van írva. Ez a tényező mindenképp az alapadataink közé tartozik a neten, az életben, mindenhol. :)

36/N

2015. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagyon. Mihelyt meglátom hogy nincs kirakva vége is...

Oh hogy facebook? Be se regisztráltam, ennyire érdekel az oldal meg hogy ki mit rak rá:)

2015. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, hogy egyetértek a 18-as válaszolóval.:) Bár mi még 'csak' egy éve vagyunk együtt a párommal, szerintem az, hogy együtt vagyunk és ezt felvállaljuk/kirakjuk ugyanolyan alapadatnak számít, mint például a korunk. Nem 1-2 hónap után raktuk ki, hanem amikor már úgy éreztük, hogy kezd komolyodni a kapcsolatunk(igazából szerintem vagy fél órán át kerestük, hogy hogyan is kell kirakni..nem igazán használtuk eddig ezt a funkciót:D). Szerencsére azóta nem igazán írnak rám ismerkedési szándékkal sem.:)

18/L

2015. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!