Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány leakar velem feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány leakar velem feküdni de nem érzek iránta semmit csak nagyon csinos, feküdjek le vele? Vagy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ő érez irántad?Mert akkor korrektebb lenne...
2008. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Mennyire szép? Szűz vagy e még? Tetszik e neked?

Ezekre ha jó a válasz menj bele hisz lehet még komolyabbra is fordulhat a dolog.



engem mindig is egy különös érzés fog el amikor egy lány kezdeményez

2008. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ő imád kiván szemembe mondta d eén csak kedvelem szüz vagyok és nagyon rámenős
2008. aug. 29. 00:36
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Feküdj le vele! Siess, mert meggondolja magát!
2008. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

kíván, csinos lány, szeret téged. Ember lennék a helyedben... :D



ÉS hülye vagy ha kihagyod a lehetőséget. Kitudja mire taníthat :P

Az ilyen alkalmakat kell megragadni

2008. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
vagy szimplán fogadást tett rá hogy be tud palizni aztán hagy a picsába utána, de ahogy jól esik.
2008. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tudja a csaj, hogy közömbös vagy iránta?

Ha igen, és így is akarja, akkor menj bele!!!!!!!!!!!!!!

2008. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mondtam neki h nem akarok töle semmit és h nem akarok kib..ni bele és azt mondta h nem bánja ig yi sakar engem de ugyérzemh az első szerelmemmel kéne nem de?akit igazán szeretek én azt hallotam h akkor az igazi
2008. aug. 29. 12:38
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

Persze, akkor a legjobb, ha a szerelmeddel csinálod, de egy ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni!!!!

Meg amúgy is az a jobb, ha egy kapcsolatban a fiú a tapasztaltabb, vagy legalábbis tapasztalt és ennél jobb alkalmat keresve sem találhatsz a tapasztalatszerzésre, mert egy olyan lánnyal esnél át az elsőn, aki jól néz ki, szeret, tehát mindent megtesz, hogy felejthetetlen legyen, ráadásul rajtad is kisebb a teher, mintha a szerelmeddel feküdnél le, mert valószínű kevésbé izgulsz majd.

Szóval szerintem vágj bele!

2008. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszike h irtál irtatok hát jó ez az oldal:DD:D
2008. aug. 29. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!