Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom barátnőjébe?

Figyelt kérdés
Múlt héten a legjobb barátom bemutatta az új barátnőjét. Nagyon szimpatikus lány. Elmentünk hárman bulizni és nagyon jól éreztem magam a társaságában. Este lőttem is egy selfiet a lánnyal, amin jól mutatunk együtt. Az utóbbi napokban csak a lányra gondolok, hogy milyen cuki, aranyos, jófej. Olyan hülyén érzem magam mert a legjobb barátomnak a csajáról van szó. Sosem hajtanék rá a legjobb barátom barátnőjére! De mégis megörülök hogy a lány pont vele kell együtt legyen és ha belegondolok hogy most is lehet éppen szeretkeznek bagyon kiborulok. Mit csináljak? Beleszerettem a lányba? Vagy miért érzek így? Arra nem vagyok féltékeny hogy a barátom van társa, hanem arra ki a társa. 21f
2015. máj. 3. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat eleg valoszinu, hogy nem vagy kozonbos iranta. De aza baj, hogy ezzel szinte 90% hogy tonkre fog menni a kapcsolatod a legjobb baratoddal, ugyhogy valamit muszaj kezdened, mert ebbol nem fogsz jol kijonni :/
2015. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerelmes vagy
2015. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen barátja van! (y)

Annak nem kell ellenség!

2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem csak irdatlan módon meg akarod b..szni. Nyugodj meg, rázd ki, amikor csak eszedbe jut. S elmúlik egy hét alatt.
2015. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3, ezt pont ugy mondtad, mintha mi dontenenk el, hogy kibe leszunk szerelmesek...


Sokadik eve vagyok belezugva a legjobb baratnom pasijaba (az erzes viszonzott, de nem tortent koztunk semmi). Tudj rola, hogy van, amikor a szivunk valaszt helyettunk. Ne itelkezz, veled is megeshet.

2015. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen barátnőd.. Miért van vele a srác, ha nem is szereti?
2015. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég abszurd helyzet + erkölcsi kérdés. Barátnő pasijával nem kezdünk, ahogy a barát barátnőjével sem. Sajnos ezt az élet hozta így.


(#5)

2015. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!