Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb lány barátomba, akivel mindent megbeszélünk, megértjük egymást. De nem szabadott volna, nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány és teljesen belé habarodtam... de tudom hogy ő csak az egyik legjobb igaz barátjaként tekint rám, mivel barátja van most is és azóta is mióta megismertem... egy új osztályba kerültem ahol mindenki új volt. Én az elejétől fogva nagyon jó viszonyt ápoltam vele rájöttem hogy nagyon hasonlóak vagyunk... hülyéskedtünk egymásra találtunk mint 2 jó barát. Ekkor még semmit nem éreztem iránta csak puszta barátságot, aztán egyszer csak elkezdtünk bele menni mélyebb dolgokba, mélyebb témákba... mintha a lelkünk megértené egymást. Rossz napja volt felvidítottam, rossz napom volt felvidított. Aztán megtörtént ami miatt nem bírok normálisan gondolkodni..., élni az utóbbi hónapokban, teljesen megbolondultam... sajnos belé szerettem, pedig nem akartam. Olyan erős érzelmeket vált ki belőlem mint még eddig senki más. Beleszerettem a nézésébe, a hangjába, az egész lényébe, és még szexuálisan is vonzódom hozzá, de soha nem használnám ki akármi történne, mert nagyon szeretem. Nem olyan régóta ismerem, de mégis olyan mintha évek óta ismernénk egymást olyan jó viszonyt alakítottunk ki, Kb. mindent elmondunk egymásnak. Ez tényleg olyan szinten jó viszony hogy akármit mondhatok neki, csinálhatok vele... például(alpárin fog hangzani tudom):az arcába fingok megkerget hogy jól "elintézzen" semmi harag nem lesz utána... nevetünk egy jót vagy ő is ugyanilyen dolgokkal piszkálódik, de emellett a legkomolyabb dolgokat is elmondjuk egymásnak, és teljes megértéssel fordulunk egymás felé. Minden köszönésnél megölel. Akárhányszor nem látjuk egymást napokig, mondja hogy hiányozni fogok, az iskolában is állandóan csak ölelget, de én kiismertem hogy milyen tudom hogy nem érez többet, és a szívem szakad meg soha nem voltam még ilyen helyzetben. Annyira megfogott mint még senki más, és olyan rossz nap mint nap úgy ölelgetni, úgy hülyéskedni vele, úgy a szemébe nézni hogy én szerelmes vagyok. Nem arról van szó hogy nem merném elmondani hogy mit érzek iránta, csak hát inkább nem akarom... mert biztos hogy nem nézne már úgy rám utána, meg körülbelül ha elmondanám először azt is hinné hogy hülyéskedek, mert tényleg nagyon nagyon jó barátok vagyunk IGAZ barátok. Elmond mindent mit hogy, mikor, mit... csinál a barátjával és én kamúból röhögök biztatom stb... közben pedig olyan szinten szétzuhan a szívem. Akárhányszor veszekednek, tudom hogy nem szép dolog de olyankor egyszerűen kicsattanok a boldogságtól pedig nem akarom hogy én miattam szakítsanak, de egyszerűen nem bírom az érzéseimet letagadni, eldobni, elfolytani, pedig igazából azt szeretném... folyton csak rá gondolok és hónapok óta nem vagyok önmagam boldogtalanul élek, attól független hogy megvan mindenem. Barátaim, ház, szűlők, minden. Mit tegyek? Ki akarok belőle szeretni, nem reménykedni hogy jaj majd mikor tudnék rá lecsapni... újra rendes barátként szeretnék rá tekinteni... Szerintetek mit tehetnék? Normális válaszokat várok... Köszi 20/f

2015. ápr. 8. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, már ezért megérdemlek egy vállveregetést.


Semmit nem tudsz csinálni, beleszerettél fogadd el. Vagy összejössz vele, vagy nem foglalkozol vele többet. Barátok már nem lesztek többé.

2015. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő az a személy akivel mindent megtudok beszélni és jobban is érzem magam utána miután megbeszéltük mert teljes mértékben megbízok benne... de ezt hogy tudnám vele megbeszélni...
2015. ápr. 8. 21:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok "nem foglalkozni" vele hát kb a legjobb barátomnak tartom.
2015. ápr. 8. 22:01
 4/11 anonim válasza:
Ha tényleg olyan joban vagytok, szerintem nem lehet gond megbeszélni, bár én is aggódnék, hogy elvesztem, de ebbe meg bele lehet őrülni... meg még tényleg váratlan fordulat is lehet benne... meg ha ő elfogadja hogy te szerelmes vagy belé, de ő nem tudja viszonozni, és te továbbra se távolodsz el mellőle barátilag, hanem te is elfogadod, szerintem még összejöhet hogy ne menjen tonkre a kapcsolat.:)
2015. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon komolyan mondom és hidd el,hogy nincs más lehetőséged.Oda kell állnod elé és elmondani az igazat.Ezért nem fog megharagudni rád és egyáltalán nem biztos,hogy nem szeret ő is.Akárhogy is lesz utána,el kell mondanod neki és az ő kezébe adni a sorsodat.
2015. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Vègigolvastam és ez nagyon nagyon aranyos, és szomorú is.

Az én fiu osztàlytársam is így járt egy osztálytársával akivel jóba vagyok de neki is van barátja.

Szerintem nem tudsz tenni ellene semmit. Idő után majd csak elmúlik, ha pedig nem akkor próbàlj találni egy màsik lányt akit szerethetsz.:)

Sok sikert:)✌️

2015. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat sajnos minden sejtem az ellen van hogy elmondjam neki..
2015. ápr. 8. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki. Milyen barátság lenne az olyan, amiben te szerelmes vagy belé, de ezt a barátságotok érdekében nem meséled el? Őszinte? Részedről kielégítő? Nem hinném.

Ha tetszik, hívd el randira, mondd el neki, hogy járnál vele vagy alkalmas pillanatban ( NEM A SULIBAN!) kapd le és csókold meg, ha látod, hogy benne van.

Lehet, hogy vége lesz a barátságnak, vagy szünetel egy időre, ha nemet mond, de ilyenkor meg végtelenségig őrli magát az ember, hogy most akkor tetszem-e neki vagy sem. Kíméld meg magad ettől.

2015. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azóta elmondtad neki? történt valami?
2015. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi történt azóta???
2016. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!