Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha apró dolgokon úgy kiakad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha apró dolgokon úgy kiakad, hogy még nekem is elrontja a napomat?

Figyelt kérdés

//F

Néha a barátnőm apró dolgokon is úgy fel tudja húzni magát, hogy annyira szar kedve lesz, hogy már velem is úgy beszél, mintha szarba se venne. (ilyen flegma stílus)

Gyakori ez a nőknél, hogy (nem menzesz alatt), valami apró dolgon nagyon felhúzzák magukat, totál idegesek lesznek, és ettől a körülötte lévők kedvét is elveszik az élettől? (Nem miattam lett ideges, hanem valami apróság miatt, de a szar kedv miatt annyira hisztis, és leszarom stílust vesz fel)

A kiváltó ok kb. az, hogy egy dologért nem tudott elérni valakit telefonon, ami igazából még 1 hét múlva is ráért volna. (Szóval egy kis semmiség)


2015. máj. 4. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen akkor voltam ha szexuálisan nem voltam kielégítve és kívántam a másik felet de ő leszart utána bármire így reagáltam ahogy te írtad. 21/N
2015. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan gyakori, csak van pár ilyen ember és kész. Én nem szoktam pl apróságokon felhúzni magam.
2015. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első: Itt nincs ilyen probléma, és véletlenszerű időközönként történik ez.
2015. máj. 4. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is felszokta (szerintem) hülyeségeken húzni magát...apró dolgokon, vagy épp olyan dolgokon amin (szerintem) felesleges...én általában nem hagyom, hogy elrontsa a napom, de valamennyire kihat rám is...próbáld meg elterelni a figyelmét a "problémáról", vagy hallgasd meg hátha jobb lesz...
2015. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyám ilyen :s
2015. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is a szexuális kielégületlenség okoz feszültséget annyira, hogy szinte bármire ugrok, de abban a pillanatban hogy megkapom amire szükségem van, szinte mindent másképp látok, érdekes dolog. Amúgy normál esetben nem akadok fel apróságokon, felesleges mindenen felhúznia magát az embernek, mindenre van megoldás, amit ráadásul nem higgadt fejjel sokkal nehezebb megtalálni.
2015. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szokott rossz kedvem lenni és menzesz alatt is, mikor fáj a hasam, ingerült vagyok, de sosem a barátomon csattan a dolog, mikor ő nem is tehet semmiről. Erre oda szoktam figyelni, mert nem akarom elrontani a kapcsolatot.
2015. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a barátnőd és csak a külseje miatt vagy vele. Más nőktől nem tűrik el, hogy önző, hisztis pcsák legyenek, csak a szépektől.
2015. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Számomra szép, gondolom a szerelem miatt. De objektív szemmel átlagos. Szóval nem, nem azért, hanem azért, mert szeretem. Csak egyre inkább idegesít, hogy egy tök szép napsütéses napon azon kell gondolkoznom, hogy most komolyan minden második héten ezt megcsinálja?
2015. máj. 4. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd magadra próbáld ki. Inkább probáld meg ,ha ilyen felviditani oda bujni hozzá mert ha te is magara veszed még csak feszültebb lesz a helyzett és hidd el igy hamarabb véget érés mind a 2-nek jobb lesz a kedve .
2015. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!