Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A viták mire jók egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viták mire jók egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit vitáztam a barátnőmmel,csak egy hülye kérdés volt,ami számára sértő volt,jó nem gondoltam hogy az lesz,és szégyenlem magam miatta.De a vita az jó arra hogy lássa pl hogy nem vagyok aggreszív és nem pofozkodom.Csak mert általában a vita hozza ki ezeket az emberből.Másrészt lányok,egy hülye kérdésért ami számotokra sértő,de a barátotok nem gondolta,akkor megtudtok neki bocsátani ? Most kicsit félek hogy elhagy vagy ilyesmi.
2015. máj. 4. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
hát a párom feltesz egy kérdést ami sértő, lehet nem esik jól, de gondolom azért tetted fel mert választ szerettél volna kapni...én nem haragudtam volna meg. Mi is szoktunk vitázni, de amilyen gyorsan jött el is megy :) ha valami gond van elmondjuk a másiknak, ezzel is megelőzve a vitákat és ha az egy kérdéssel oldható meg akkor kérdezünk :)
2015. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha van elég esze, akkor átlátja a dolgot, főleg, ha ismer téged. Szerintem elkerülhetetlen, hogy egy-két vita, veszekedés megessen. Kapcsolat ugyanis nincs kompromisszum nélkül, így muszáj megbeszélni mindent. Ránk hosszútávon jó hatással van, sokat tanulunk ilyenkor a másikról/másiktól.


Persze, ha túl sok, vagy súlyos a veszekedés témája, akkor gond van, de ezt ti tudjátok megítélni.

2015. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen..

A nők azért vitát provokàlnak hogy hàtha megütöd.. /-.-\


A vitákat általában egyik fél sem akarja, de olykor elkerülhetetlen..

2015. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is tanultam belőle,csak nem akartam este veszekedni,amúgy nem személyesen történt hanem chaten.De akkor is kicsit bánt.Nem vagyok papucs,csak néha elég lökött tudok lenni,és nem gondoltam hogy megfogja sérteni.
2015. máj. 4. 14:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem provokálta,én voltam a hibás,higgadtan kezeltem,de ha személyesen lett volna,akkor egy szenvedélyes csókal elintézem volna.Mindig akkor vannak a viták amikor nem alszunk együtt.
2015. máj. 4. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
A viták arra jók, hogy megismerjétek egymás ellentétes álláspontját, össze tudjátok hangolni, vagy hogy megtanuljátok, mennyi a másik tűrőképessége, mi az, ami rosszulesik neki.
2015. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!