Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja hogy maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy maradjunk együtt, közös élet, stb, amikor igazából nem is szeret?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk,sok vita,de valahogy mindig újra kikötöttünk egymás mellett.Ő tudja hogy még mindig szeretem,bár nagyon bánt,hogy nem tisztel,más nőkkel flörtöl,talán meg is csal,de utána mindig megnyugtat,s pár napig/hétig minden normálisan működik,s belém magyarázza csak én fújom fel,túlérzékeny vagyok stb.Szerintem maga se tudja mit akar,néha jó hogy ott vagyok,néha meg direkt bunkó,mintha nem akarná,hogy a barátnője legyek.Én biztosan tudom hogy csak a szex miatt kellek neki,s jól jön neki,hogy még szerelmes is vagyok.Tudom el kéne hagynom,többször megtettem,s nem élvezem ha így bánnak velem,de biztos szeretetéhes lehetek,hogy ezt elviselem.Tovább kéne lépnem és elhagynom,de a szívem meghasadna,fölég így hogy nem is érdekelném igazán,elvégre egyszer "poénból" azt mondta,most őszintén melyik férfi mondana nemet egy szerelmes nőre,aki jól néz ki s szívesen szexel vele?Félek ez inkább valóság mint poén...Azért írok ide ,hogy valami segítőkész tippet kapjak,vagy tanácsot,hogyan lépjek túl olyan férfin,aki rongyként bánik velem,s nem is fog soha megváltozni.Lehetőleg a bunkó megjegyzéseket inkább tartsd magadban,arra végképp semmi szükségem most.


25L



#párkapcsolat #szexre kellek
2014. máj. 27. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem őszinte és fél h mi fog akkor történni ha őszinte lenne.
2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy tisztán látod, hogy ő semmibe vesz téged, semmibe nem tart, és egy tárgynak tekint. Ha ezek az érvek nem elegendők ahhoz, hogy otthagyd, akkor nem tudom, mi mit mondhatnánk, amitől meggondolod magad, és erőt veszel magadon.


Az elhatározást neked kell meghoznod, hogy a fiatalságodat nem akarod egy ilyen bunkó, f asz mellett eltölteni, mert később még nehezebb lesz kilépni, és pláne egy normális férfit találni, aki esetleg meg is becsül...


30/n

2014. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második:Teljesen igazad van,bevallom még valahol reménykedem,hogy tényleg én vagyok érzékeny,és és és és...de az lesz,ahogy kitaláltam,teszek félre pénzt albira,s elköltözöm tőle.


Első:Elvileg ő azt mondja őszinte,bár tudom ez nála csak egy álca,keménykedik,mintha őt hidegen hagynám,de volt rá példa,hogy teljesen lezüllött,mikor ott hagytam,s addig könyörgött míg visszafogadtam,mert azt hittem ha ennyire teper,biztos szeret.


Könnyebb lenne ha nem szeretném,ez eléggé megnehezíti :D

2014. máj. 27. 15:44
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom,hogy együtt vagytok-e még vagy sem, de milyen az a kapcsolat ahol nincs meg a tisztelet? Az,hogy semmibe vesz és bunkózik veled, nem kellene megengedned. Becsüld magad többre! Én is voltam nagyon szerelmes, de a másik fél már nem becsült meg. Hazudott a szerelembe,hogy mennyire szeret és kiderült,hogy nem is őszinte velem. Akár mennyire is fájt, de rá kellett döbben, hogy nem jelentek neki sokat. A másik meg, ha szeretsz valakit, nem vagy hozzá érzéketlen, elkerülőd azokat a szituációkat amivel direkt fájdalmat okozol a másiknak, mert becsülöd annyira,hogy nem taposol a lelkébe. Én is túl érzékeny vagyok, néha rosszul reagálom le a dolgokat, de a környezetem azért figyel arra,hogy ne bántson meg, ha mégis akkor megbeszéljük a dolgokat. Ha ez nincs meg, akkor felesleges hánykolódni valaki mellett, csak mert szereted, de ez nem elég.

Remélem azért helyre jött az életed és helyesen döntöttél!

2014. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!