Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele, hogy ne csaljon meg többször? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Barátommal külföldön élünk,és tavaly amikor visszament Magyarországra megcsalt.Akkor azt hittem,hogy beleőrülök,annyira összetörtem. A pasim érzelmes,lelki ismeretes ember, magától is bevallotta volna,azt mondta de én előbb kiderítettem. Azt is mindig magától elmondja,ha egy lány flörtöl vele,aztán együtt nevetünk rajta. Nem sokára megint megy Magyarba és attól félek,ha találkozik a tavalyi lánnyal,megint megtörténik. Már nem bírnám ki. Most próbálok úgy tenni mint akit nem érdekel,és nem féltékeny,és bízok benne. De szerintetek ez elég neki ahhoz hogy ne csaljon meg? Vagy legyek szemét,flegma hogy érezze,hogy bármikor elveszíthet? Vagy legyek kedves,bájos továbbra is tettetve hogy megbízok benne? Mit tegyek amitől nem lesz kedve találkozni se azzal a lánnyal?:(
2015. máj. 4. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy tudsz ezek után vele maradni. Ha meg egyszer megtette, máskor is meg fogja. Annyira meg ne legyél naiv, hogy elhidd, hogy bevallotta volna, hogy megcsalt, ha te nem jössz rá. Nem tette volna. Ha szeretne, nem csalt volna meg.
2015. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyett értek az előttem szólóval..ha egyszer megcsalt akkor megint megfog :( tapasztalatbol mondom :(
2015. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:'(
2015. máj. 4. 16:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időre voltatok külön?

Ha hosszú hónapokra, akkor nyilván más, mintha csak két hétre látogat haza és úgy csal meg.

Aki nem akar megcsalni, az nem csal meg. Akinek meg mindegy a dolog, annak a fejed tetejére is állhatsz, akkor is megteszi.

Azért a hazautazása előtt nyomatékosan megmondanám neki, ha megcsal, akkor elfelejthet - és utána ezt be is tartanám.

2015. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te viselkedéseden múlik az, megcsal-e megint a barátod. Az ő jellembeli hiányosságai az okai ennek.
2015. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi.5 nap volt...
2015. máj. 4. 16:04
 7/14 anonim ***** válasza:
5 nap? Na ne nevettessen!
2015. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos de... A haverjai vették rá ittasan...tudomásom szerint
2015. máj. 4. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"szegény gyerek ittasan" Arra mindent rá lehet fogni. Főleg hogy még a baráti miatt. Ez a két legnevetségesebb és leggyakoribb indok arra ha megcsalnak
2015. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én már 3 hónapja várom haza a barátomat és képtelen lennék megcsalni, mert szeretem.

Ittasan a barátaival... Elmentek krvázni? Mert az megint más - kanos program. (Mondjuk így sem támogatnám.) De ha van egy "állandó" csaj... Nem él a te barátod "kettős" életet?

2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!