Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak valakivel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak valakivel, ha megfenyegetett többször is?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon elegem van már belőle, a lakásából, a családjából. egyszerűen utálok mindent, ami hozzá kapcsolódik. Tart már kb. 1 éve ez az egész. Nagyon bunkó velem, de amikor érzi, hogy már menekülnék, átváltozik szerető társ lesz belőle. 1-2 napig.


olyanokat mond pl. hogy állt-e már bennem meg kés. mert ha nem, akkor majd megtudom, ha valaha mással lát. Vagy hogy a temetőből nézem majd, hogy anyum jár az ő tárgyalására :(( és ezek még csak a nem annyira vészesek.


Tényleg úgy érzem, hogy képes is lenne rá. Már rettegek mellette egész nap, de nem bírom már idegileg :(((


2015. ápr. 27. 13:49
1 2 3
 1/27 Jázi :) ***** válasza:

Hazaköltözni nem tudsz?

Bár az ilyentől minél messzebb kellene.

2015. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Vedd fel amiket mond diktafonnal,és jelents fel.

ÉS közben szólhatsz egy két ,,kicsi ismerősnek" csak jelenjenek meg.

Idióta barom állatja.

2015. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Hagyd el. Ha vele vagy, akkor se lesz jobb.

Majd egy idő után az is baj lesz, ha valaki rád néz. Meg az is, ha kilépsz az utcára.

Majd lenyugszik.

Persze ne úgy kezd, hogy következő héten már másik pasival sétálgatsz kézen fogva.

Tudatosítsd benne, hogy nem másért hagyod el, hanem mert nem jó a kapcsolatotok.

Biztosan bele telik hosszabb időbe, hogy békén hagyjon, lezárja ezt. De minél később lépsz, annál tovább fog tartani.

2015. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Jelentsd fel!
2015. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Van egy olyan gyanúm, hogy hatóságtól hiába kérnél segítséget.. nincs olyasvalaki akihez mehetnél, de a barátod ott nem keresne? Nem tudok más módot, hogy szakíts vele, csak azt, hogy eltűnsz jó messzire a közeléből.
2015. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Erre vannak nagyon rendes emberek akik megtanítják neki a jó modort ha ennyire félsz tőle.

A kedvesebb megoldás hogy amíg te egyedül vagy otthon szólsz 1-2 barátnak hogy le akarsz lépni és segítsenek. Amikorra hazaért téged nem fog ott találni:)

+ vedd fel ezeket valamire és jelentsd fel a csávót hogy rettegésben élsz miatta.

2015. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Biztos van egy-két nagydarab haverod!Veresd jól össze velük és költözz haza!

És tenyleg jelentsd is fel, így meg is szabadulsz tőle!

De szedjétek ki az állkapcsat, hogy beszélni ne tudjon!

Én ha az ismerősöd lennék, minden nap agyon lenne verve!!

Ez egy undorító állat!!!Én a tükörbe nem tudnék nézni ha ilyet csak véletlenül is mondanák bnőmnek!

Jó, ez persze nem fordulhat elő. :)

Biztos tudja hogy senki másnak nem kell!

2015. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 acelsziv ***** válasza:
És mégis meddig akarsz ott maradni? Megvárod amíg veréssel akar maradásra bírni? Elhúz otthonról, te összeszeded a motyódat és lelépsz. Ennyi. Ha fenyeget feljelented és távolságtartási végzést kérsz ellene.
2015. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Sajnos anyu nem tud ezekről. Csak azt látja, hogy nem vagyok boldog. Ők ketten nagyon jól kijönnek egymással. :(


Gondoltam már rá, hogy fel kéne venni. de úgyse engedné, inkább még mérgesebb lenne.

Nem tudom, mi lesz ebből. Már tényleg félek attól, mi lesz ha 2 perccel később érek haza, amit megengedett :( Persze ő elmehet mindenhová, bármikor. Én meg csak úgy, hogy 5 percenként hívogat.

Egyszer már volt olyan, hogy nagyon nagyon megszorította a karom, be is lilult utána. csak azért, mert nemet mondtam neki :( a legdurvább, hogy bocsánat szó még soha nem hagyta el a száját :(((

2015. ápr. 27. 14:22
 10/27 anonim ***** válasza:

"Lelki erőszak

Alapvető érzelmi igények és szükségletek megtagadása, barátoktól, munkától, családtól, kedvenc foglalatosságoktól való elszigetelés vagy eltiltás, féltékenység, nő önbizalmának módszeres lerombolása, elzárkózás a problémák közös megbeszélésétől, nő állandó hibáztatása, értéktárgyainak összetörése, tárgyak összetörése/dobálása/csapkodása, fegyverrel való fenyegetőzés, félelmet keltő viselkedés (dühödt nézés, üvöltés), támadó faggatózás, életveszélyes/ijesztő autóvezetés, telefon és egyéb kommunikációs csatornák lezárása, telefonon való állandó ellenőrzés, nő zsebeinek/táskájának átkutatása"

[link]

Kérj a NANE-től segítséget.

2015. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!