Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele, hogy ne csaljon meg többször? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Barátommal külföldön élünk,és tavaly amikor visszament Magyarországra megcsalt.Akkor azt hittem,hogy beleőrülök,annyira összetörtem. A pasim érzelmes,lelki ismeretes ember, magától is bevallotta volna,azt mondta de én előbb kiderítettem. Azt is mindig magától elmondja,ha egy lány flörtöl vele,aztán együtt nevetünk rajta. Nem sokára megint megy Magyarba és attól félek,ha találkozik a tavalyi lánnyal,megint megtörténik. Már nem bírnám ki. Most próbálok úgy tenni mint akit nem érdekel,és nem féltékeny,és bízok benne. De szerintetek ez elég neki ahhoz hogy ne csaljon meg? Vagy legyek szemét,flegma hogy érezze,hogy bármikor elveszíthet? Vagy legyek kedves,bájos továbbra is tettetve hogy megbízok benne? Mit tegyek amitől nem lesz kedve találkozni se azzal a lánnyal?:(
2015. máj. 4. 15:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem de,kettős élet. Facebookon tartják a kapcsolatot és kénytelen vagyok hagyni mert már unja a féltékenykedéseim és engem állít be szánalmasnak aki nem bízik benne
2015. máj. 4. 16:13
 12/14 fleety ***** válasza:
100%
Dobd ki,jobban jársz.
2015. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülye, unja a féltékenykedéseidet? Ember Megcsalt !! :D

Te is aztán hülye vagy , ha hagyod.. Már rég kib.asztam volna egy ilyet az ablakon

2015. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a maga életéért felelős. Te hagyod, te vagy az ostoba, mert tudja, hogy megteheti veled. Ha lenne egy kicsi önbecsülésed, már aznap kidobtad volna amikor kiderült.
2015. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!