Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja, hogy ideiglenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja, hogy ideiglenesen hozzá költözzek, akkor nem szeret?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, és sokszor beszélünk a terveinkről, jövőnkről, hogy mennyire jó lenne. Felvetettem neki, hogy nyáron kereshetnénk egy albérletet, mert mindketten keresünk már annyit, hogy egy kis garzont fent tudjunk tartani. Ő pedig egyből jött azzal, hogy az nagyon drága, sokkal olcsóbb, ha otthon élünk, meg hogy ő nem egy szobakonyha kis lyukban akar élni.. stb.. 25 évesek vagyunk mindketten, és eléggé elkeserített meg kiakasztott ez, hogy mégis meddig akar még otthon élni, és hogy egyáltalán, ha mondja, hogy közös jövő, akkor miért nem tesz is érte? ... Most nagyon kétségek között vagyok, hogy lehet, hogy nem is szeret engem? Vagy nem tervezi hosszútávra velem, vagy "csak úgy vagyok" neki?
2015. máj. 4. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaj, a címet hülyén fogalmaztam meg

"Miért nem akar velem összeköltözni"



Bocsi:D

2015. máj. 4. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret, vagy tényleg az anyagiak miatt, nem mindenki akar csak "épphogy meglenni".
2015. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg drága egy albérlet, mi is laktunk a párommal és most az anyóséknál lakunk spórolás miatt...hogy tudjunk venni egy lakást...
2015. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Összeköltözés nélkül is lehet szeretni. A két dolog nem tartozik össze!
2015. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Es ha ő hozzád vagy te hozzáköltöznél? És a rezsibe beadnátok + etkezésben vmi közös (ti is foztok, szulok is, beszalltok a kajaba) + minimalis "berleti dij" (ezt ugyis a szulok elsore visszautasitjak). Es elso korben pár honapban megegyeztek egymassal is es azzal a szuloparossal is, akihez koltozne vagy te vagy ő.

ha errol se akar hallani, aķkor nem biztos, hogy ez lesz eleted utolso parkapcsolata, mert akkor sajnos nem erett egy felnott parkapcsolatra. Lakva ismerni meg egymast...jobb ha 4 ev utan eljuttok erre a szintre es ha fel ev alatt kiderul nem is mukodik, akkor csá es lehet uj part keresni, mint most meg evekig varni es gyujtogetni majd vagy te vagy o megintcsak azt mondja csá vagy 30 evesen vegre kiprobaljatok es kiderul nem mukodik es kopp.

25 evesen ha anyagiak miatt nem lehet teljesen kiropulni, legalabb egy par honapot lakjatok valamelyikotoknel, kulonben csak egyuttjarasrol van szo nem parkapcsolatrol :-). de majd eldontitek ketten!

2015. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Az együttjárás nem párkapcsolat?:))


És ha házasok, de nem laknak együtt, akkor sem?:))

2015. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!