Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda költözzek? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda költözzek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok, a párom pedig 28 és 3 éve vagyunk együtt. Én Veszprémben élek, ő Szolnokon de a főiskola mindkettőnket a fővároshoz kötött így többnyire ott találkoztunk.

Ő már egy ideje végzett jogász, én még csak most fejeztem be a tanulmányaimat.

Régen egyetértettünk abban, hogy mindenképp Bp-en szeretnénk élni de egy ideje ez megváltozott. Kapott egy jó nevű ügyvédi irodánál állást és így most mindenképp szeretné ha én költöznék oda.

Sajnos a szüleivel nem igazán jövök ki, őt sokkal szigorúbban és más értékrendek szerint nevelték mint engem, így félek kikezdené a kapcsolatunkat ha a szüleihez ilyen közel élnénk. Sajnos még így is sokszor 2 tűz közé ragad pedig nagyon ritkán megyek oda.

A kisebb gond, hogy nem ismerek ott senkit és olyan idegen nekem az az egész város.

Hosszú évek óta Bp a kitűzött cél, de annyira szeretné...

Már az is eszembe jutott, hogy csak pár hónapra, de attól tartok akkor ott ragadunk :S


2014. máj. 19. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megmindhatod neki, hogy nem szeretned a szuleit tul kozek tudni, biztos megerti... meg hat felnott emberek vagytok..
2014. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tarts ki a Bp-s terv mellett, ez volt megbeszélve.
2014. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mai világban, biztos állást kapot egy jó nevű ügyvédi irodánál, akk azt megkell tartani és 3-4 év az már közel az eljegyzéshez stb próbáld ki szolnokot.

-Szolnok sokkal nyugisabb hely mint pest, szívesebben élnék ott. Olcsóbb egy lakás

-Szüleivel meg barátkozz meg, nem tenne jót szerintem a párodnak egy barátnő-szülő döntés elé állítani.

-Jó állás is Szolnok mellett szól.

-Ennyi erővel kérhetnéd, h veszprémbe költözz mert ott több embert ismersz :)

-Valószínű bemutat pár Szolnokinak, ha ott lesztek.


és magadba döntsd el inkább és érvelj pest mellett mi csak tippeket adunk, de ezen az oldalon mindig az van, h "mond el neki" és "állj ki magadért" ami nem biztos h jóra vezet

2014. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Már többször megbeszéltem vele de a vége mindig az, hogy "gondold meg"...

3 válaszoló : Pontosan így van ahogy írtad is, nem érzem úgy, hogy jóra vezetne ha most ezen vitáznék vagy hasonlók...

Megértem az érveit de a szülők közelsége nekem hatalmas negatívum és bár mindent megtudok vele beszélni ehhez mégsem vagyok elég bátor mert félek, hogy megbántom.

Próbáltam már a szüleivel megbarátkozni de ők ebben nem voltak partnerek. Folyamatosan kritizálnak mindenben! Elég csendes típus vagyok de igyekszem azért nyitott lenni és amikor próbálok beszélgetést kezdeményezni oda sem figyelnek (volt már hogy a kis mesélni valóm közepén kisétált a szobából az édesanyja) és folyton a párom exét emlegetik.

Ezt már a párom is észrevette de szerinte engedjem el a fülem mellett...

2014. máj. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!