Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már több mint egy éve vagyunk együtt de szerintem elmúlt a szerelem. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Szombaton leszünk együtt 14 hónapja. Szerintem ő se szeret engem már úgy mint az elején. Amikor találkozzunk sokat veszekszünk. Mind2-nek ott van a suli. Ha együtt vagyunk veszekszünk, majd szeretkezünk de abban sincs semmi érzelem. Szerintem meguntuk egymást. Talán ezt már ő is észre vette. Az lehet, hogy azért félünk szakítani a másikkal mert valójában attól tartunk, hogy egyedül maradunk? Nekem egy kis ideje bejön egy fiú, akinek tetszek én is. Most mit csináljak? 16L.

2015. ápr. 4. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ami nem megy,ne eröltessétek.
2015. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ribizli
2015. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet, hogy mondjam el neki? Bármikor szóba hozzon összeveszünk és nem hallgat meg.
2015. ápr. 4. 09:14
 4/11 Interferencia ***** válasza:

Akkor ünnepélyesen megosztom veled az első leckét életedben:


Egy kapcsolatért dolgozni kell.


De semmi gáz, nyilván nem fogod életed párját megtalálni 15 évesen.

2015. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy megoldjátok, vagy szakítotok.
2015. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne hülyítsd tovább, hagyd ott, és jöjj össze a másik fiúval, az úgyis jobban néz ki! Mellesleg megjegyzem, elég szomorú, hogy ti csajok így működtök: jön egy jóképűbb pasi, és már el is múlik a szerelem.
2015. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

6 -os válaszolóval teljesen egyetértek!!!

Aztán az a jobb pasi megcsalja majd sírnak hogy nincs egy normális pasi se a földön!

2015. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem értem aki csak azt veszi észre hogy tetszik neki egy másik fiú és ezért szeretett ki a barátjából. Nem ez történt ahogy én olvastam, hanem elmúlt a szerelem és azért nyílt ki a szeme mások felé. (de mindig a lány a hibás természetesen #irónia)


Kérdésre visszatérve: Kihűlt sajnos, ezt mondd el neki, beszéljétek meg, ha ő is ugyn ezt érzi nincs értelme folytatni.

2015. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha egy lány részéről "elmúlik a szerelem", az kivétel nélkül mindig azért van, mert találkozik egy jobb képű pasival.
2015. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha lány lennél kedves utolsó, és kivétel nélkül MINDEN lány Te lennél hogy ezt ilyen biztosan állítsd elhinném. De erre gondolom tudod hogy elég kevés esély van.
2015. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!