Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan pasival, aki 25 éves elmúlt, de nincs munkája semmi életcélja, ambíciója sincs és a szüleivel él, még ők tartják el? Volt már ilyen pasitok mi lett a vére?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Te vérre mész :O
2015. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Te összejönnél egy nővel, aki elmúlt 25, folyton siránkozik, meg sem próbál dolgozni, hanem neked kéne eltartani, ráadásul akaratgyenge és nincsenek céljai?

2015. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
álom lehet vele élni
2015. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Összejössz egy hozzád hasonló beállítottságú lánykával,és együtt kéz a kézben várjátok majd a szoc.segélyt. :)Színtiszta romantika :)
2015. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Az ha a szüleivel él, esetleg éppen nincs munkája az önmagában nem baj, HA ez ellen tenni akar, mert vannak céljai. De akit te leírtál az akkor se kene ha muszáj lenne...
2015. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze.

Volt már, megszabadultam tőle nem sokkal azután, hogy kiderültek a dolgok.

Biztos van ilyen csaj is, csak meg kell találnod. Szép pár lesztek.

2015. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
olyannal se jönnek, össze, aki a fentinek az ellentettje.
2015. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben és lett barátnőm. Az lett a vége, hogy azóta dolgozom és eltartom magam. Sajnos már szakítottunk.
2016. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az hogy a fenébe lehet, hogy nincs semmi ambíciód? Elvégre csak megfogantál, megszülettél és nincs semmi kedved semmihez? Akkor minek akarsz párkapcsolatot? Ahhoz lenne kedved az életben viszont nincs semmi célod? Ez nekem annyira logikátlan. Amúgy én még az utcát is szívesebben söpörném, minthogy a szüleim tartsanak el teljesen. Legalább annyit kéne dolgoznod, hogy befizess a számlákba. Ez így annyira nem férfias.
2016. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az egy,háziállat.

Eszik, alszik, ürít, és gondoskodni kell a szükségleteiről, egyedül életképtelen.

Egy jó kutya többet nyújt.

Mondjuk egy aranyhörcsögtől elvárható szinten mozog.


Csak többet zabál.

2016. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!