Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem kellek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kellek egy fiúnak sem? Bennem lenne a hiba?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elviselhetetlen, még túlságosan is megértő vagyok, őszinte vagyok, nem vagyok bunkó, de valamiért még is taszítom az embereket. Volt egy fiú aki nem akart velem találkozni mindennap, elfogadtam, de amikor hívtam telefonon fel se vette a telefont, ilyenkor az volt a kifogása hogy nem vette észre. Ő volt úgy hogy napokig nem keresett. Szakítottam vele.

Volt egy másik fiú is. Jól elvoltunk habár különböztünk is egymástól. Ő cigizett, én nem. Tudta hogy társaságban nehezebben feloldódó típus vagyok, ennek ellenére mégis amikor találkoztam a barátaival utána nem keresett, de amikor én kerestem se vette fel a telefont. Habár a barátai sem voltak éppen a legkedvesebbek velem, hülye kérdéseket tettek fel amikre nem volt kedvem válaszolni, mint ha gúnyolódni akartak volna rajtam.

A külsőmmel szerintem nincs gond, tőlem csúnyábbaknak is akad párjuk. Csak nem értem nekem miért nem? Félek hogy vénkisasszony maradok, aki még csak 24 éves létére a szexet sem próbálta ki soha. Már gondolkodtam az öngyilkosságon is csak nem volt bátorságom hozzá.

Annyira depis vagyok, ki sem mozdulok itthonról. Most könnyű írni hogy legyek bátrabb, vidámabb, de nem megy.


2015. máj. 5. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
rossz fiuk között keresgélsz ;)
2015. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
képet kérünk....
2015. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet ?
2015. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

ne aggódj én fiúként nem kellek a csajoknak, annak ellenér sem, hogy már volt barátnőm és szűz sem vagyok!


egyszerűen annyira ronda vagyok, ha tetszek is egy csajnak nem mer felvállalni a barátnői miatt, mert azok szarrá cikiznék emiatt!

2015. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
nekem is
2015. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
lássuk azt a külsőt!!! :D
2015. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék rád, ezek alapján nem vagy olyan vészes eset mint amit te gondolsz magadról.

Van kedved pár üzenetet váltani?

Nyugi nem harapok. :)


27/F

2015. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki rólad elég dolog. Beszélgetni kéne..
2015. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 opened paradise ***** válasza:

Napokig nem is találkoztok/beszéltek,akkor érthető a szakítás.

Emiatt még ne gondolj ilyenekre...

Mindenkinek akad pár rossz "választása",aki egyből kifogja a megfelelőt,az vagy nem fogja tudni megtartani,vagy eladta a lelkét :D

2015. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

23 éves pasi vagyok, hasonló cipőben, de én elfogadtam, hogy azért nincs senkim, mert nem találtam még meg azt a lányt, aki illene hozzám. És ez teljes mértékben igaz, mert bármelyik próbálkozásomra visszagondolok, egyik se volt olyan, akivel összeilletünk volna hosszabb távon.


Nem kell ezen elkeseredni, majd egyszer mindennek eljön az ideje. Ahelyett, hogy ezzel foglalkozol, inkább igyekezz elfogadni magadat, és megtalálni a dolgok pozitív oldalát.

2015. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!