Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig engem hagynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig engem hagynak el? Mi mehet bennem a hiba?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja ismerek egy pasit akivel összejöttünk. Csak sajnos ami köztünk volt az nem komoly kapcsolat csak kaland. Neki adtam oda a szüzességemet is és nagyon megszerettem. De az a nagy probléma hogy ez a pasi nem tud engem szeretni úgy ahogy megérdemlem. Kezdettől fogva éreztem hogy én is tetszem neki mert ha nem így lenne össze se jött volna velem. Csak az a gond hogy ő nem akar tőlem komolyabb kapcsolatot én meg ugye pont azt szeretném. Én vagyok az aki fut utána ragaszkodik hozzá. Van amikor nagyon kedves hozzám viccelődünk egymással na meg néha sexelünk. Máskor meg az a baja neki hogy hisztizek futok utàna és ebből van elege. Tegnap este megint szakított velem és ezt már másodszor játszotta el velem. Miért csinálja ezt nem tudom megérteni. Megsért engem utána pár napra rá újra megkeres és szent a béke. Azt is mondta hogy ő nem tud már bízni egy nőben sem az utolsó barátnője óta akit nagyon szeretett és ő elhagyta a testvére miatt. Azt hiszi hogy minden nő egyforma pedig ebben nagyon téved. Én nagyon is jó lánynak tartom magam aki soha nem.csalná meg azt akit szeret. Mindig engem hagynak el a pasik szerintem azért mert túlságosan is ragaszkodo vagyok és futok utánuk pedig ezt nem szabadna. Nagyon szeretem őt és nem.tudom mit tegyek tegnap szakított velem és azt írta én jobbat érdemlek nála egy olya pasit aki törődik velem. Meg hogy lehetünk barátok ha akarom. Hát kinek néz ez engem legyek a barátja amikor tiszta szívemből szeretem. Az a baj hogy ez a szerelem egyoldalú. szerintetek mit kéne tennem? Várjam meg amíg ő megkeres engem? Mert volt már egyszer ilyen eset hogy szakított velem és egy héten belül felkeresett újra és kibékültünk.
2015. ápr. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pasi után nem kell futni,ennyi a lényeg.És keress helyette olyat,aki komoly kapcsolatot akar.
2015. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor dughatnékja támad, úgyis meg fog találni, nyugi.
2015. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ja szerintem is csak arra kellek neki nem pedig komy kapcsoatra. Bár sokszor éreztem azt h ő is szeret engem csak nem tudja kimutatni ahogy kell.
2015. ápr. 30. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
1 évig éltem ilyen kapcsolatban. én is futottam a pasi után.. hidd el jobb neked nélküle, mert csak szenvedni fogsz, mint én. Keress egy olyan pasit, aki után nem kell futnod és megbecsül :)
2015. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hívd el egy utolsó kefélésre és harapd le a farkát.. többet nem fog szórakozni a nőkkel :)
2015. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!