Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tervez velem elore? Mast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tervez velem elore? Mast is bantana?

Figyelt kérdés

Parommal 5honapja jarunk. Szeretjuk egymast.

2hete a ceggel, ahol dolgozik elmemtunk kirandulni,naguon jo volt.

Most irja nekem a kollegaja hogy augusztus vegen is lesz egy kirandulas.

Hat mondom nekem errol meg nem szolt, de frappansan beirtam neki hogy,, az meg odebb van,azt sem tudjuk holnap mi lesz,,

Erre irja a srac,hogy ,,jaja, O is azt mondta,higy hol van az meg...,,


Kicsit rosszul esett nekem.

Tudom hogy mesel rolam a kollegainak,elmeseli merre kirandultunk,bemutat nekik,buszke ram...

De nekem olyan ezek utan,mintha nem tervezne velem semmit a jovoben :(


2015. máj. 5. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Alapbol erzekeny tipus vagyok... Vele szemben meg foleg,es bevallom olykor hisztis es balhes is vagyok.


Nem tudom,hogy ezt szova tegyem.e neki... Nekem ez eleg banto volt.


Ha szeret miert nem mondta a kolleganak,hogy ,,remeljuk MI is ott leszunk majd a kirandulason,, ???

2015. máj. 5. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy abban nem biztos, hogy a kirándulásra akar-e menni, nem abban, hogy együtt lesztek-e még augusztusban :D
2015. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet mást tervez. Ki tudja, felesleges kiakadni ezen.
2015. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,ez is lehet.


Amugy tudni kell,hogy mar sok balhenk volt,es volt hogy OKNELKUL akartam vele szakitani... Es krealtam a problemakat es meggyanusitottam pedig okom sem volt ra.


Lehet ez maradt benne ezery mondta azt amit....

Pedig en jova probalom tenni a regi balhekat...

2015. máj. 5. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlagyalod, elvégre ha belegondolsz, ő is pont azt mondta a kollégának, ami neked is eszedbe jutott, hogy hol van az még.
2015. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg csak generálod a problémát. Ezek szerint nem tudhatja, hogy TE nem fogsz-e vele addig szakítani. Szerintem ha ezen kiakadsz, csak mérgezed a kapcsolatot.
2015. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!