Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 5 hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 5 hónapja szakítottunk és még mindig nem léptem túl rajta. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt de sajnos nem bírtuk megoldani hogy találkozzunk és így nem bírtuk már és úgy döntöttünk hogy külön válunk. Nagyon kivoltam miatta és azt hittem hogy ha belekezdek egy új kapcsolatba akkor sikerül elfelejtenem, de nem úgy lett. Amikor megtudta akkor nagyon mérges lett rám és mondta hogy össze törtem a szivét. Azóta nagyon keveset beszéltünk. Most pénteken volt egy fellépése én meg elmentem és amikor megláttam annyira gyorsan vert a szivem. Amikor ő táncolt akkor meg elsírtam magam. Rájöttem hogy még mindig őt szeretem, de ebbe csak kételkedtem. Aznap ráírtam és azt mondta hogy neki most tetszik valaki, de nem úgy mint én régebben csak úgy hogy tetszik neki semmi más. Megkérdeztem tőle hogy mit tegyek hogy helyre hozzam ezt az egészet. Azt mondta hogy semmit mert nem haragszik már rám csak akkor haragudott rám. Megkérdeztem még azt is hogy menyi az eésly arra hogy mi valah együtt legyünk azt mondta hogy már lezárt engem de még ezt nem tudja. Szerintetek ebből még lehet valami? Vagy felejtsem el? Ha igen hogyan?
2015. máj. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
fooogj egy kibszott hatááááárt é lépj tul rajta te rbanc!!!!! apátok fszat de benyomtam
2015. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye van.Kérdezgetted olyan dolgokról,amiből leszűrte hogy teljesen odáig vagy érte,loholsz utána,ez miatt nem fog egyenértékű partnernek tekinteni.
2015. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De most azon akadt ki, hogy egy időre összejöttél mással, miközben MIUTÁN szakítottatok? Jó, mondjuk az ember hülyén tud viselkedni szerelmesen, ha meg tudjátok beszélni az ilyen dolgokat, akkor szerintem lehet belőle még valami, de nem tudom. Meg kell próbálni.
2015. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Hát én még ezzel a beszéléssel kicsit várok, mert nem akarom hogy rámenősnek gondoljon :) Nagyon szerelmes volt :) nem tudom hogy újra lenne-e ennyire szerelmes :(
2015. máj. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!