Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszeljem meg vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszeljem meg vele a dolgot?

Figyelt kérdés
A fiummal meg csak 4 honapja vagyunk egyutt, de en ugy erzem, hogy az ex baratnoje mindutt ott van meg mindig. Persze nem ugy, hogy talalkoznak stb. Hanem fb, twitter, instagram, skype, snapchat, mindehol. Ez engem nagyon zavar (lehet csak en reagalom tul a dolgot :D ) de engem zavar, hogy a csaj kommenteli a kepeit meg ilyenek. Es amikor en csak egyszer kuldtem Az exemnek uzenetet mert fontos volt, o az miatt megharagudott, persze mikor en haragszom meg ilyen aprosagok miatt, akkor o nem erti, hogy miert vagyok ilyen es miert ¨reagalom tul¨ a dolgokat. Mar felhoztam elobb is a temat es akkor Az miatt megharagudott es letorolte a csajt fb-rol de en se szeretnek olyan lenni aki mindenen megharagszik, csak nem tudom neki hogy elmagyarazni mar, hogy nekem ez nem tetszik. Barmi otlet? :D

2015. máj. 6. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagyok? 13-15???
2015. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18..
2015. máj. 6. 08:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem reagálod túl. Egy exnek semmi keresnivalója az új kapcsolatnál, legalábbis napi szinten nem. Ráadásul tapasztalatom szerint a nők nem szoktak csak úgy bárkinek bármit folyamatosan "lájkolgatni", kommentelni, csak ha akarnak tőle valamit. :D Nem kell túlmagyarázni, ahogy neki sem tetszett, hogy beszélsz az exeddel, neked sem, ennyi. Vagy senki, vagy mindenki. :D
2015. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor leülsz majd vele beszélni, először mondd el neki, hogy nem féltékenykedni, nem szemrehányást tenni akarsz, hanem el szeretnéd mondani az érzéseidet. Aztán kérdezz vissza, hogy felfogta-e, érti-e? (Mert a pasik nem mindig fogják fel, tapasztalat magamon, nekem is meg kellett tanulnom kommunikálni, és nem 18 évesen sikerült). Aztán mondd el neki, hogy szükséged lenne arra, hogy megértsen, hiszen ő a társad, ki más, ha ő nem? Ezt is okéztasd le vele. És utána mondd el szépen amit érzel, hogy zavar, mondd meg, hogy azért zavar, mert szerinted az a normális, hogy egyetlen legyél a számára, és Neked az a vágyad, hogy egyetlen legyél. Kérdezz vissza, mit gondol erről, nyugodtan hozd fel érvként, hogy de hát őt is zavarja, ha Te az exeddel kommunikálsz. Én azt gondolom egyébként, bár nem tudom mennyi telt el a szakítása és a Veled való összejövetel között, hogy még nem zárta le magában az előzőt. Azt sem egyszerű megcsinálni, én már csak tudom. :) Azt sem tudom, náluk ki szakított, ez sem mindegy. Ha van kérdésed, írj.
2015. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb 1-2 honap telt el miutan szakitottak es osszejott velem. Lehet ez miatt nem gondol arra, hogy engem ez zavar
2015. máj. 7. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:
És őt pattintotta a lány, vagy a lány került lapátra?
2015. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, beszéltél már vele? Amúgy #4 és #6 voltam! :)
2015. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, azt nem mertem megkerdezni. Meg nem beszeltem vele, eddig barmikor felhoztam a temat, soha nem akart rola beszelni.
2015. máj. 7. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, pedig át kéne törnöd a félelmed falát, őt pedig szépen kézen kéne fogni, hogy beszélni akarsz vele, mert Neked fontos ezt megbeszélni. Ha meg nem partner arra, hogy megbeszéljen számodra fontos dolgokat is, akkor én elgondolkodnék azért arról, hogy vajon meddig folytatható ez. De miért nem mered felhozni a témát?
2015. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ment túl könnyen a dolog részemről, de megbeszéltük és nagyon megértő volt, bocsánatot is kért, nagy megkönnyebbülés, hogy ezen túl estem :D
2015. máj. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!