Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem meg vele ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg vele ezt a rettentő kínos dolgot?

Figyelt kérdés
van egy barátom. én 18 ő 30. és úgy néz ki mint egy hajléktalan, ciki vele megjelenni az utcán, de viszont nagyon megkedveltem mert vicces meg hasonlók, hogyan vezessem rá hogy ne legyen ciki vele megjelenni? ruhája tiszta szakadt, piszkos, és büdös, nem borotválkozik, fogkefét se látta sűrűn, haja is tele van szalmaszállal vagy mivel annyira nem láttam mert mindig sapka van rajta pont ezért, szal asszem ennyi. nem mondhatom neki hogy héj fürödj már meg. Egyébként miattam leszokott a piáról még nem mondom múlt időben mert pár napja megy ez a helyzet, de meg akarom változtatni külsőleg és hogy leálljon a piáról. Azt mondta értem bármire képes lenne. Hogy mondjam ezt el neki?
2011. febr. 12. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem te sokkal jobbat érdemelsz ennél a srácnál, tényleg bocs
2011. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondja akkor szerintem szakítani fogok vele, csak félek hátha öngyilkos lesz mert csinált már olyat
2011. febr. 12. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Te leálltál egy ekkora csövessel?Úristen...Azonnal szakíts vele,és ne hontalanok közt keresgesd a párod..ennyi erővel az aluljáróbol is összeszedhettél volna valami kéregetőt...no comment..
2011. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"csinált már olyat"

Akkor nyugodtan hagyd ott, ha akkor se sikerült neki, eztán se fog.

2011. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
omfg:O
2011. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pff....nem elég h csöves,de öngyilkos hajlamú is.minek álltál vele egyáltalán össze?ezt te sem tudod mi?
2011. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát tényleg nem egy jó választás volt !!

de azért azt nyugodtan megmondhatod neki, mielőtt szakítasz, hogy fürödnie kellene, és adnia magára! nincs ebben semmi kínos! az a kínos, hogy nem teszi!

persze, az fontos, hogy ne fogalmazz durván!

2011. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szaván foghatod. Ha bármire képes érted, akkor kiöltözni, borotválkozni és naponta zuhanyozni is.
2011. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Be.sz.aràs. Hàt te sem lehec normàlisabb mint ô. Mikor össze szürted vele a levet nem vetted észre hogy egy csöves?
2011. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem mondhatnám hogy csöves, mert van hol laknia csak az élete szar mint nekem és ebben az egyben egyezünk
2011. febr. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!