Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaza van anyunak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van anyunak mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval két évet egy ideig mondtam neki hogy szüneteljünk mert nagyon megromlott a kapcsolatunk.Eljött hozzánk ma reggel hogy meg beszéljük a dolgokat és annyira féltékeny lett hogy el lopta a telefonom és nézegette az sms-eim én védekezni se tudtam mivel egy férfi csak erősebb meg úgy becsapta nálunk az ajtót hogy az üveg is kiszállt belőle.Anyu nagyon ki van akadva rám.Azt mondta költözzek apuhoz el túl sok amit csinált a barátom engem hibáztat a történtek miatt.Én nagyon ki vagyok idegileg a történtek után úgy érzem nagyon rossz ideg állapotba vagyok.
2015. máj. 6. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a srácot, és soha többé ne állj szóba vele, mert egy pszichopata. Anyádnak abban nincs igaza, hogy el akar paterolni a történtek miatt, de abban valóban igaza van, hogy a te barátod a te felelősséged. Tedd ki a szűrét, mert nem várható el, hogy anyád szenvedjen a te rossz kapcsolatod miatt!
2015. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád inkább azért haragszik, hogy ilyen helyzetbe hoztad magad, hogy egy ilyen embert még vissza akartál fogadni, mint a törött üvegért.

Nem tudom, mik voltak az előzmények, de valami azt súgja, hogy nem ez volt az első erőszakos megnyilvánulása a barátodnak.

Amikor azt mondta, hogy költözz el apukádhoz, szerintem inkább a kétségbeesés beszélt belőle. Én legalábbis kétségbe lennék esve, ha a lányom egy ilyen agresszív alakkal lenne együtt.

2015. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy k. Csog az anyad. Az ember nem rugja ki a gyereket otthonrol. A baratod meg agressziv. Jelentsd fel ot lopasert es aZ uvegkarert. Majd megtanulja, h massal mar nem csinal ilyet. Amugy meg en kirugnam vegleg. Elobb-utobb Teged fog megverni! Rendszeresen. N
2015. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!