Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Segítség!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a barátnőmmel (én 18 vagyok, ő 17).

Rengeteg fiúval beszél, akik csak haverok, és barátok a számára, de ezek a fiúk állandóan próbálkoznak nála: elhívják vacsorázni, beszélgetni, inni valamit, buliba, stb. Utálom azt, hogy ezek állandóan hajtanak a csajomra, és nemigazán tudom mit csinálhatnék. A barátnőm megmondta, hogy ő nem megy el velük sehova, csak haverok, de akkor is zavar a tény, hogy folyamatosan hajtanak rá, és beszélgetnek egymással napi szinten...



2015. máj. 1. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Megpróbálnék hozza közelebb költözni?

Attól függ milyen messze van :/

2015. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyszer volt távkapcsolatom egy fél évig, hasonló okok miatt lett vége. Soha többé nem mennék bele még egybe.
2015. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Féltékenység gyakran megöli a kapcsolatot.

ha szeret, akkor nem csal meg, ha meg nem szeret akkor úgyis megcsal, ha meg akar.

Maradj laza, próbálj meg ezzel nem foglalkozni, mert ebből még sok vitád lehet.

2015. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pedig kénytelen leszel elfogadni .


Engem is zavart amikor rájöttem első barátnőmnél ( jelenlegi ) hogy nem csak én vagyok az egyetlen fiú az életében ,hanem ugyanúgy beszélget másokkal is .

Ez tök normális dolog szerintem.


Addig örülj ameddig megosztja ezeket veled , mert ha titokban csinálja akkor az már lehet gyanús . Másik dolog , ne tiltsd meg neki . A tiltott gyümölcs mindig édesebb :) .



A másik dolog meg bízz benne . :)

2015. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem megy el velük sehova akkor nem is haverok. A haverokkal el szokás menni néha szórakozni. :P

Szerintem csak nem mondja el neked, hogy elmegy velük. De még ha elmegy akkor sem biztos, hogy meg is b'ssza valamelyik. Bízni kéne benne, erről szól a kapcsolat.


De a távkapcsolat egy rakás szar.

2015. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bízok benne, csak az a baj, hogy amíg ennyien írogatnak neki, meg hívogatják, bármennyire is bízok, és szeretem, akkor is fel kell néha hoznom neki a témát. És igen, ebből voltak már veszekedések, de nem értem miért nem veszi észre, hogy mennyire fáj is nekem ez.
2015. máj. 1. 14:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, viszont nem a tulajdonod, nem korlátozhatod be, ezzel csak hergelni fogod, ami nem jó kapcsolatodra nézve.
2015. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert mi lenne az optimális szerinted? ha nem csinálna semmit csak otthon ülne és veled dumálna vagy ha csak csaj barátai lennének? ez úgy hülyeség ahogy van, ha féltékeny típus vagy, akkor szakíts szerintem minél hamarabb, mert nem sok örömöd lesz a kapcsolatban.
2015. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is zavarna az, ha csak beszélgetnének egymással, felőlem 5 fiúval is. De az, hogy pl. most 3-4 hívja egyszerre randira, meg ide-oda amoda, és hogy az ő szemszögükből k*vára nem barátság az egész, az nagyon zavar. Hogy bármennyire is haverság a barátnőmnek, ők akkor is próbálkozni fognak, mindig.
2015. máj. 1. 14:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyanezt erzem amit Te. Csak nalunk en vagyok a lany :) Igazabol ha megbizol benne, akkor muszaj valahogy megbekelni ezzel... Engem pl csak azert zavar mert ilyenkor erzodik hogy milyen tavol vagyunk a masiktol.

18/L 20,5/F (3 eve tarto tavkapcsolat)

2015. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!