Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnál-e, ha igen meddig, arra hogy a párod étellel viccel, mikor évek óta súlyproblémád van?

Figyelt kérdés

Konkrétan, nem evett semmit a párod néhány órája, megéhezik és megeszik egy szelet csokit, miközben a te koplalsz (előtte pár órával azért megettél egy fagyit) azzal a vicces megjegyzéssel, hogy "mmm de finooom".


Reális-e emiatt annyira megharagudni, hogy totálisan összevesz azzal, akit elvileg szeretsz?


2015. máj. 6. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Baromság ilyenek miatt veszekedni,ha neki ízlik,akkor miért ne mutatná ki? 19/L
2015. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hisztiss piccsa.

Nem voltak sulyprroblemaim, de van hogy beiktatok olyan napokat, amikor nem eszem szilard etelt. Baratnoim szoktak ilyenkor hasonloan enni elottem, de nem zavar. Sajat dontes. Egyen, ha akar es szamoljon a buntudattal utana, de ne teged bass.zon fel idegileg. :D

2015. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, es mondd meg neki, hogy nem koplalni kell, hanem normalis eteleket, zoldseg, gyumolcs, hus, teljeskiorlesu lassan felszivodo szenhidratokat tartalmazo eteleket. A fagyi nem az, a fagyitol csak ehesebb lesz.
2015. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*fogyasztani
2015. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért kicsit bunkóság húzni az agyát szerencsétlennek, mikor kívánja, de nem eheti.

A nagy túlsúlynak komoly egészségügyi kockázatai vannak, nem vicces, mikor valaki meg akar szabadulni tőle és le kell mondani a kedvenc édességeiről, vagy hozzá kell szoknia a kisebb adag ételekhez. Az elején az ember megszenvedi azért.

Ebből poént csinálni rossz ötlet szerintem.


Nem vesznék ezért össze a másikkal de elkönyvelném magamban tahónak az biztos.

Legközelebb egy cukorbeteg előtt fog humorheroldkodni egy szelet tortával, hogy: mmmmm de finom, hehe, te ezt nem eheted?

2015. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is volt hogy fogyóztam, és mivel az akkori párom nem akarta, így direkt mindent előttem evett. Engem totál hidegen hagyott, mivel ha elhatározok valamit senki nem tud eltántorítani, még egy szelet csokival, vagy sütivel sem.
2015. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy ez nagyon szemét dolog volt, de ezen nem vesznék vele össze, csak viccesen bosszút állnék rajta legközelebb.
2015. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami komoly problémárol van szo nem ilyenröl. Aki ilyenen megsértödik az egy besavanyodott humortalan valami.. Én barátommal folyamatosan cukkoljuk egymást mégsincs sértödés belöle. (max ilyne kamu sértödés hogy kiengeszteljen:) )

de nekem is volt ilyen idöszakom hogy fogyoztam (20kilot adtam le...) és osztálytársaim,barátaim cukkoltak folyamatosan..de én jot nevettem rajta..aki elhatározza magát nem ez miatt fogja feladni.söt..nekem egy betegségem van ami miatt sok kaját nem ehetek és ebböl sok a kedvencem..és mikor elöttem eszik és szekálnak se reagálok sehogy..nekik lehet nekem nem. Ennyi el kell fogadni! És nem másokon kitölteni a haragodat..

21l

2015. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!