Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 14 éves lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 éves lány, aki bejön, és tudja, hogy vonz, szexuálisan is, mégis?

Figyelt kérdés

Mégis undorítónak nevez, hogy "olyan tekintettel" nézem. Mondtam neki, hogy most ezen ne lepődjön meg, azért, mert vonzónak találom, nem arról ábrándozom, hogy hogyan akarom ágyba vinni, és mivel eszeveszettül vonzó, a fejem teszem rá, hogy az ÖSSZES fickónak, aki fogékony a női szépségre, megfordul a fejében ez. És elkezdte nekem magyarázni, hogy nem, nem minden fiú gondol erre. Csak az ilyen "betegek", mint én... Hogy lehetne erre rádöbbenteni, hogy ez egyáltalán nem beteges? (Kinéz 16-17 évesnek, szóval...)

18 vagyok, egyébként.


2015. máj. 4. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm 14 én meg 19....

és ő is olyan 17-nek néz ki, nagyon csinos, de nem kis 4 kilós, és 172 centi...szóval testileg sosem mondanád hogy 14 éves...

2015. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kis 40 kilós*
2015. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert gyerek még és hozzád meg egyáltalán nem vonzódik. Egyébként meg ijesztő, hogy ezeket elmondod neki és normális a reakciója.
2015. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondtam neki ezeket, csak ő mondta, hogy látja, hogy hogyan nézem. Én pedig szépen elmagyaráztam neki az egészet.
2015. máj. 4. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Undoritto szamara mert nem tetszel neki. Ne felj mert ha vonzodna akkor maris maskepp latna a dolgot.
2015. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán mert rohadt ijesztő lehet, ha valakit egy idősebb férfi úgy néz, mint egy perverz állat.
2015. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy nézek rá, mint egy perverz állat, de tetszik, b*sszameg! Hogy lehet ilyen prűd mindenki?
2015. máj. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!