Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebbol valami vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol valami vagy ez egy ujabb baratsag zona?

Figyelt kérdés

Elore bocsanat qwerty-s laptoprol irok nincs ekezetem....

Nem is tudom hol kezdjem... kulfoldon elek most husvetra haza utaztunk csaladdal rokonokhoz meg ugy egyebkent is. Szoval otthon letem alatt elvitt unokatesom (16f) magaval bulizni hogy megmutassa milyen is az igazi ****(varosnev) elet. Kicsit paszivan indultam a bulinak nem igazan volt kedvem de ez lenyegtelen... bulizas, tancolas kozben ossze keveredtem egy lanyal es onantol mig hazanem emntunk vele voltam, masnap meg is kerestem facebookon es ra is irtam

miujsag hogy tetszett a buli stb nagyon jot beszelgettunk es azota minden nap beszelunk, telefon szamat szinte azonnal megadta... par napra ra nem egyutt mentunk mozizni de ott meglattuk egymast es mosoly + nevetes es persze film utan hazakisertem hajnali fel 3-ig setalgattunk ugy hogy masnap neki suli... nem igazan erdekelte mikor kerdeztem... majd elkoszontunk arcra puszi es hess haza... majd mielott vissza jottem (2. Otthonba) talalkoztunk egy bucsu ereeig amibol megint hajnalba csuszo beszelgetes lett hosszu olelesekkel hianyoznifogsz halk mondatokkal stb... csok nem volt... majd dam kijottem azota eleg sok mindent elarultunk egymasnak a masikrol olyat is amit pl meg legjobb baratom szuleim sem tudnak rolam... most igy itt allunk de valahogy ahogy beszelgetek vele nap mint nap nem erzem azt hogy ugyis kotodni szeretne hozzam nagyon haverkodosba ment at a hangneme a beszelgeteseknek es csak emiatt vagyok kicsit elbizonytalanodva... en 18f, a lany 16 eves

Velemenyeket szovesen fogadok igazandibol csak kiakartam irni ezt az egeszet magambol :D


2015. máj. 6. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ne hagyjad hogy átmenjen az egész friend-zone-ba. de hogy távol vagy tőle, ennek elég nagy az esélye.. mindenesetre meg kellett volna csókolnod, mondjuk a 2. találkozás után.

ha hazajössz legközelebb (ha addig tart még majd az érdeklődésetek egymás felé), próbáld meg megértetni vele hogy mit szeretnél tőle, mert ha berak barátzónába, annak nem lesz jó vége. légy férfi!

2015. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!