Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebbol valaha jaras vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol valaha jaras vagy csak baratok maradhatunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit 3 eve ismertem meg es mar akkor beleszerettem.A fiu meg is tudta hogy tetszik nekem de akkor azt mondta hogy nem akar olyan lannyal jarni, akit nem is ismer.Az ido telt es ra 2 evre belekeveredtem az o tarsasagaba es osszebaratkoztunk...akkor neki is volt baratnoje meg nekem is baratom igy nem is volt firtatva a dolog, de ahogy szakitottam a baratommal, az erzesek ujra elojottek, de kesobb megis a fiu baratjaval jottem ossze...azota mi megtobbet beszelgettunk.Aztan ezzel a fiuval is veget ert a kapcsolatunk es most egyedul vagyok.A fiu, aki 3 eve tetszik allandoan csajozik, es tolem probalja tavol tartani magat, de nagyon sok bizalmas baratja es baratnoje mondta, hogy mindig is tetszettem neki, es volt mar olyan alkalom, hogy reszeg volt es akkor folyton engem emlegetett meg magahoz huzott, az olebe vett es puszilgatott.Nem tudom, hogy mire veljem viselkedeset, hiszen az ital elohozza az emberek rejtett dolgait nem?Vajon akkor erezhet irantam valamit?Vajon volna eselyem valaha?Vagy az egesz baratsag dolog elvette az eselyt(mert volt mar olyan hogy egy baratnojevel kavart aztan megis baratok maradtak)?Vagy mar pont az exem miatt nem lenne esely(mert azzal meg en maradtam barat es nem biztos hogy nagyon banna)?

Leci mondjatok el a velemenyeteket es esetleg tanacsot lore is koszonom :)



2014. szept. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megéri a barátságot felrúgni egy kérdőjeles kapcsolat miatt. Én a helyedben a barátságot választanám.
2014. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem valaki által kérdezd meg tőle, vagyis kérdeztesd meg, hogy és mi a helyzet a lányokkal, tetszik-e valaki neki.. hátha megemlíti a neved és akkor nyert ügyed van.
2014. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szeretem, es az jo, hogy baratok vagyunk es beszelunk, de majd bele orulok, hogy nem tudom megkapni ot, sehogyse tudom elfelejteni, mar probaltam.Es az a nagy helyzet, hogy neki mindig van valaki lany, aki tetszhet, de azt tudom, hogy ha valakivel osszejon, akkor azt semmikeppen sem csalja meg
2014. szept. 3. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azok alapján amit írsz, simán lehet belőle több. Kezdeményezz. :)
2014. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!