Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotoknak lenne fent közös képe az exével facebookon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szarul esne :S
2015. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
semmit...akkor lenne egy közös képe az exével facebookon...
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a közös kép és attól is, hogy mikor készült.
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is életem része volt, miért kéne megtagadni azzal, hogy szakítás után kitörlöm?
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Több is van, többféle... Van egy ágyban fekvős is... Másfél éve készült, egy éve nincsenek együtt.
2015. máj. 7. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mentek szét, ha barátok maradtak ok. Ha nem akkor beszélgetnék vele hogy kiderüljön hogy túl tette e magát a pasin és ennyire nemérdekli már vagy még nem tette túl magát rajta. A továbbiak is nagyon helyzetfüggő szituációk.
2015. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a gépén lenne, az nem érdekelne (barátnőmnek van is az előző barátjáról képe), ha viszont az fb-n lenne, akkor ez olyan mint egy kinyilatkoztatás, és az viszont már zavarna, mert nyilván akkora jelentősége van számára az illetőnek, hogy még mindig tudatni akarja országgal-világgal, hogy ők együtt voltak (vagy vannak???)... Amúgy én minden korábbi barátnőmről kidobtam minden egyes képet a gépemről is. Ami elmúlt, az elmúlt, én már nem tekintek vissza...
2015. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az gáz, ahol egyértelmű, hogy akkor egy párt alkottak, ölelgették egymást, smároltak, satöbbi.
2015. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én két éve vagyok kapcsolatban, a barátom facebookján ott van az ex csaj vele több képen is, de úgy hogy csak meg van jelölve rajta, ergo nem tudja letörölni sem. Hmmm... ez önmagában nem zavar, de el tudja cseszni a hangulatomat rövid időre
2015. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz, én megkérném, hogy az olyan képet, ahol egyértelmű, hogy egy pár voltak, azokat törölje, de mivel nem szólok bele kivel barátkozik, ezért az olyan képeket, ahol csak barátként látszanak, az nem gáz.
2015. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!