Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az emberek miért erőltetnek...

Az emberek miért erőltetnek olyan számukra élvezetes dolgokat a másikra, amit az nem akar?

Figyelt kérdés

Cigit, alkoholt, bulizást, szexet, drogot?

Nem mindenki teszi, de ez az általános. Ha valaki nem akarja, hát nem akarja, miért kell tukmálni?



2015. máj. 2. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mert az átlag embernek furcsa a sztréteddzs. de ha határozottabb lennél,senki nem tukmálna.
2015. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szerintem ha 20 évesen soha nem cigiztem, nem drogoztam, nem ittam egy korty alkoholt sem, bulizni sem járok és szűz vagyok, elég határozott vagyok, mivel soha senki nem tudott olyanra rávenni, amit nem akartam.

Nem is ez volt a kérdés, csak idegesít, hogy erőszakoskodnak. De őszintén szólva éppen ezért nem csináltam soha egyiket sem. Minél jobban erőltetnek valamit, annál inkább ellenkezem.

2015. máj. 2. 19:41
 3/23 A kérdező kommentje:

Amúgy nem ismerem azt a szót, amit írtál, de ha furcsa is, akkor mi van?

Neki attól miért lesz jobb, hogy olyat csináltat a másikkal, amit nem akar?

2015. máj. 2. 19:43
 4/23 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok nálad, és soha semmit nem erőltettek rám. Persze, megkínáltak droggal, itallal, cigivel, volt, hogy poénkodtak is ha nemet mondtam, de mindig tőlem függött, hogy mit fogadok el, és mit nem, és soha senki nem tett semmi olyat, ami erőltetés lett volna... Nem lehet, hogy Te látod rosszul a dolgokat?
2015. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszi, hogy csak kéreted magad / azt hiszi, hogy csak félsz, és nm tudod mi a jó/ azt hiszi, hogy ezek nélkül nincs jó buli/ stb. mégis honnan tudjuk? az emberek nem egyformák.

[link]

2015. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Csakhogy én lány vagyok, nem látom rosszul, meg tudom különböztetni a kínálást és a tukmálást...Gondolom azt hiszik, hogy egy lány nem képes kiállni magáért, könnyű belevinni dolgokba, stb.

Én olyanok véleményére vagyok kíváncsi, aki tett már ilyet, ha nem lett volna egyértelmű és logikus...

2015. máj. 2. 19:54
 7/23 anonim ***** válasza:
ja elnézést, akkor innentől csak infantilis erőszakoskodó gyk-sok válaszát várjuk!
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy olyan emberekkel minek kezdesz, akik nem fogadnak el? Dönthetsz, hogy megfelelsz nekik, vagy teszel magasról a véleményükre, és ezzel kockáztatod, hogy többé nem foglalkoznak veled, de ha úgy érzed, hogy rossz társaság, akkor keress inkább olyanokat, akik elfogadják, hogy csak egy colát iszol, akik elfogadják, hogy nem teszed rögtön szét...
2015. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Miért, aki nem tett még ilyet, honnan tudhatná a dolog miértjért szerinted??
2015. máj. 2. 19:58
 10/23 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt teszem. Teszek azokra az emberekre, akik ilyenek, ezért van összesen csak 2 barátnőm. Csak nagyon unom már, hogy odajönnek hozzám srácok, akik úgy tűnik úgy ismerkednek, hogy ilyenekre akarnak rávenni, sőt még PONTOZNAK is, hogy hát ha nem iszol, az -3 pont, nem bulizol, -5, stb., stb...

Mintha én akartam volna, hogy odajöjjön...És ezeket a barmokat lerázni sem egyszerű. Miért nem hagyják, hogy az ember lánya békében elüldögéljen valahol, anélkül hogy le akarnák itatni?? Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de mivel ez kb. napi szinten előfordul velem, lassan megutálom a pasikat...

2015. máj. 2. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!