Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt húzza az idegeimet?

Figyelt kérdés

Élettársammal együtt élünk, de suli/munka/tanfolyam miatt időnként külön töltünk egy-egy hetet.

Régi visszatérő probléma, hogy ő néha annyira elvan, hogy megfeledkezik rólam én meg, én hülye egyfolytában keresném.. De ha kell, akkor futtában is képes vagyok egy üzit dobni neki, mert azt hiszem ez így van jól.. Még társaságban is rápillantok a telómra, mert hiányzik.

Napok óta mondom neki, hogy a mai nap különösképpen nehéz nap lesz számomra és légyszi ne hagyjon cserben, megígérte, hogy odafigyel és dob egy puszit, annak ellenére hogy egész nap a haverokkal van.

Nem kaptam semmit, és mivel mondom ez egy visszatérő probléma már sírnom kell. Fel sem merném venni a telefont, ha véletlen hívna, én félek a saját reakciómtól. Úgy érzem direkt provokál, mintha kísérletezne velem meddig bírom, mikor csattanok ki. Vagy csak nem vette komolyan amit kértem? Lassan vitatkozni is elfogy az erőm, egyszerre szeretem és látni sem bírom..

Tudok rá hatni valamivel?



2015. máj. 7. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a hisztit első körben. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek. Beszélj vele hogy ez fontos neked és hogy figyeljen oda erre.
2015. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbáljatok meg egy kis szünetet tartani,lehet megerősítené a kapcsolatotokat,de lehet az is hogy végleg megszakadna.De ez így nem mehet tovább,ha a beszélgetés és a közös megegyezés nem vezet sehova.
2015. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es

Kilátásban van egy szünet, mert két hónapig leszek távol a nyáron munka miatt, de ha valami csoda nem történik, gondolom az is ugyanilyen kínszenvedés lesz. Persze csak nekem.

2015. máj. 7. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen nehéz napokon próbálj leginkább saját magadból erőt meríteni, és minél kevésbé attól függővé tenni a lelki békédet és a hangulatodat, hogy ő felhív-e téged vagy sem.


Ha tudnád, hogy esetleg csak azért hív fel a párod, mert te kikönyörögted, kiharcoltad, "kizsaroltad" belőle, neked sem lenne ugyanolyan érzés, mintha magától érezne rá késztetést, nem?


Ha esetleg ilyen helyzetben lennék, igyekeznék lekötni a figyelmemet, elfoglalni magamat mindenféle érdekes és értelmes tevékenységekkel, és biztosan nem keresném többet a páromat, mint amennyiszer ő keres engem.

2015. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő egyszerűen ilyen ember. Attól, mert nem úgy szeret ahogy te akarod, még nem azt jelenti, hogy nem szeret. Neked normális, hogy folyton rá gondolsz, neki meg nem. Minden ember különböző.
2015. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy gondolkoznék ahogy ő, ha át tudnám programozni az agyam, megtenném. Lekötöm én magam, igaz nem szórakozással, hanem munkával, talán ezért terelődik el olyan könnyen a gondolatom. Sokszor ha belevágok valami "szórakoztatónak" hitt dologba, akkor is elterelődik a figyelmem és nem is élvezem annyira. Ezeket már neki is elmeséltem, hogy érezze, tudja, hogy ilyen is létezik, még ha nem is egészen normális.
2015. máj. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!