Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem felel meg nekem senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felel meg nekem senki?

Figyelt kérdés

Most szakitottam az 5. baratommal...kiszerettem...de ennek mondjuk meg volt a maga oka, es eddig kb teljesen mindegy volt hogy hogy nez ki csak legyen kedves es jolelku.

De a csunya fiuk is ugyanolyan rosszak!!! ezert gondoltam magasabbra teszem a lecet hogy kinezetben hogy passzoljon is eletemben egyszer hozzam akit valasztok...

de olyan elkepesztoen valogatos lettem hogy meglepem sajat magam..akivel kapcsolatot kezdek ahhoz hu vagyok es szeretem, de nem talalok olyan embert aki megfelelne..sok fiuban ugyanazt latom mint az exeimben es azt rogton ki is zarom.

a helyes kerdes inkabb hogy mit tegyek hogy ne legyek ennyire valogatos...vagy jol teszem?

17/L


2015. máj. 7. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél leszbikus.
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, hogy olyan pasid legyen, aki tetszik is..!!!
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne menj soha férhez!
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert lány vagy.
2015. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Különböztessük meg az igényességet a válogatósságtól. Az igényesség szerintem arra vonatkozik, hogy mindenféle agyalás nélkül kellemesen érezzük magunkat valaki társaságában, mert személye és viselkedése tartalmazza azokat a dolgokat, amik alapból fontosak nekünk. A válogatás az, amikor képtelenek vagyunk megelégedni, mert a legjobb kell. Csakhogy nincs legjobb. És ezen az úton sosem érhető el a boldogság mert mindig éhes maradsz. Ez azért van mert feltételeket szabsz a boldogságodnak.

Nem egy áruházban vagyunk, ahol ugrálunk az értékes áruk között, hogy "jaj, ilyen is van" és "jaj ez még jobb". Így sosem lehet elmélyülni egy kapcsolatban.

Ha ezen túl akarsz jutni, tarts önvizsgálatot! Mi okoz neked valóban örömöt? Valóban zavaró valakinek a viselkedése vagy csak azért zavarod el mert menőbb srácot is ismersz? 25F

2015. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!