Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senki nem felel meg. Túl sok...

Senki nem felel meg. Túl sok elvárás lenne ez a mai világban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Fiatal még, de elég idős ahhoz hogy kimondottan zavarjon, hogy eddig még komoly érzelmeket egy fiú sem ébresztett bennem.

Sok kedves és jóvágású fiú van, de egyszerűen senki nem felel meg.

Pedig nem kell, hogy az illető tökéletesen nézzen ki. Természetesen egy jóképű férfiról álmodom (ki nem?:D), de megfelelne egy átlagos külsejű férfi is. Az sem kell, hogy divatos legyen vagy drága ruhákat hordjon, nem várom, hogy a külseje fogjon meg.

Viszont van egy-két elvárásom, amiből nem tudok lejjebb adni. Az hogy kedves, megbízható, stb stb alap, hiszen vannak alapok amik nélkül nem működhet egy kapcsolat. Ami viszont tényleg nagyon fontos, az az, hogy az illető érten a zenéhez. Nem az, hogy betéve tudjon minden slágert, hanem szeresse és játsszon pl. klasszikus zenét, esetleg tudjon énekelni, legyen művelt zeneileg, legyen érzelmileg gazdag. Én is ilyen vagyok, ezért fontos ez annyira.

Ismertek ilyen férfit? Nem kérem, hogy mutassatok be neki (xd), csak jó lenne tudni, hogy egyáltalán létezik -e manapság elfogadható külsejű, művelt, érzelmileg gazdag zenész fiatalember:D



2015. ápr. 7. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zenész nem vagyok, de állítólag nem rossz a hangom.:D
2015. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minden embernek vannak elvárásai hogy milyen legyen a társa! de vannak kapcsolat függők akiknek mindegy csak ne legyek egyedül. tudod aki keres az talál
2015. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

olyan emberekre gondolok, akik szeretik mondjuk az operát, járnak komoly zenei koncertekre

vannak ilyen fiatalok de ők általában elég furák:D

nem akarok különcködni, csak őszintén zavar, hogy egy emberről sem tudok magamon kívül, aki a feljebb említett programok szeretete mellett a mai világban is megállja a helyét

2015. ápr. 7. 17:17
 4/11 Kisboltos ***** válasza:
Állíthatom, hogy van ilyen. Nem ismerem személyesen, csak hallottam róla.
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gitározom,zongorázom és kicsit dobolni is tudok....

Én leszek a férjed XD

21/F

2015. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én értek a zenéhez - mondjuk a komolyzene nem foglalkoztat - és dalszöveget is írok, szeretek alkotni, érzelmileg elég gazdagnak tartom magam hol pozitív, hol negatív értelemben. De az nem jönne be, ha egy nőnek csak ezért kellenék. 20/F
2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Remélem szereted a macskákat,mert akkor nem maradsz öregkorodra teljesen egyedül.

Csók

2015. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokat ismerek, bár kb. 70%-uk meleg.

De azért az a 30% is ott van, vagyis nyugodj meg, léteznek, bár nem hinném hogy egy diszkóban fogod őket megtalálni, egy romkocsmában, könyvtárban/antikváriumban, vagy komolyzenei koncerten(pl. nemrég volt Budapesten a Piano Guys, bár az nem annyira komolyzene, inkább instrumentális), szinházban/operában, meg ilyen művészibb helyeken, vagy esetleg olyan eseményeken, mint egy Slam Poetry előadás(bár ott meg főleg hipsterek vannak).

2015. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobos vagyok, az számít?
2015. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az elejével egyetértek, csak én lányt nem találok olyat, aki megfelelne ezeknek a a feltételeknek. Na de hogy értsen profin a zenéhez? Azért ez elég fura.

Mondjuk én tudok citerázni... ;) viszont a komoly zene nem érdekel.

2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!