Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fekszenek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fekszenek le a 20-on évesek, ha komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
Két hét? Egy hónap? Hányadik randi? Alakulóban van valami, de szeretném, ha komolyan vennének.

2015. máj. 8. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig 2/2 meglett másfél hét alatt; ez alapján azt mondom, hogy max 2 hét, de lehet hogy tévedek.
2015. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érzés alapján.
2015. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem szoktam randizni. a legtöbb barátommal úgy jöttem össze eddig, hogy kavartunk, szexkaland volt, és kapcsolat lett belőle :D nem is randiztam már tinikorom óta. de nem ez az általános.

20L

2015. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor, amikor eljött az ideje. 24f
2015. máj. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most utoljára úgy volt, hogy nem is randizgattunk, az első megbeszélt találkozón már együtt voltunk (előtte egyszer találkoztunk, amikor megismertük egymást).

Olyan 2 hét körül terveztem lefeküdni, ebből lett egy hét - viszont hozzáteszem, minden nap találkoztunk az első héten. Ja és igen, komoly és szuper a kapcsolat azóta is.

Én mondjuk sose vártam pár napnál/pár hétnél többet, és szerintem nem is érdemes, ha kívánjátok egymást. Csak lehetőleg ne az első adandó alkalommal, akkor mondd azt, hogy nagyon jó lenne, de még valamennyit várni szeretnél vele, és szerintem tök jó pont, ha ezek után azért nem húzod hónapokig, de mégis volt benned tartás.

2015. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól is függhet, milyen gyakran találkoznak, és mennyi időt töltenek akkor együtt.

Nekem egy hónap (rendszeres találkozásokkal) biztosan kell, de én nő vagyok. Ennyi idő alatt kb. el tudom dönteni, komolyan érdeklem-e a másikat, vagy csak szexet akar.

2015. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!