Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
kb 3 hete lessz hogy egyutt vagyok azzal a fiuval akibe annyira szerelmes vagyok mar egy jo ideje. Kozos munkahelyunk van de titkoljuk hogy egyutt vagyunk.Jobb ha nem tudja senki. Mar az elejen elmondta hogy nem akar komoly kapcsolatot, de en tobbet akarok. Mikor egyutt vagyunk minden szep es jo, foz nekem...Azt is mondta hogy o nem szerelmes de vannak erzesei irantam.Amugy nemreg jott ki egy tobb mint 4 eves kapcsolatbol.Ez lehet az oka,hogy meg nem all keszen? Vagy en nem tetszek neki elegge? Mindig mondja hogy milyen szep lany vagyok es hogy nagyon tetszek neki,akkor miert ne probalhatnank meg? :(
2015. máj. 5. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
még nem kész érzelmileg, légy türelmesebb
2015. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz "komoly" alatt? Hogy csak veled dugna? Miért lenne az jó neki?
2015. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy amig velem van nem akar massal "Dugni" mert nem akar jatszani velem.O mar tudja hogy bele vagyok zugva es nem akar megbantani.
2015. máj. 5. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor nem akar, max ilyen barátság extrákkal jellegű. És ez nem fog megváltozni, mert a legtöbb pasi ha ezt beközli, akkor tényleg így van. Ha neked jó ez így, akkor minden oké. Ha nem jó, akkor meg hiába erőlködsz, és csak csalódás lesz a vége.
2015. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg mások előtt nem vállal fel nem szeret eléggé. Az hogy érez valamit az lehet csak szexuális vonzalom. A szerelem megjöhet később, de nem valószínű. Ha hónapok után sem változik semmi nem ő a neked való. Nem kellett volna korán beleugrani a kapcsolatba, még nem heverte ki az exét.De ismerek olyanokat aki szerelem nélkül házasodtak össze mert jól érezték magukat egymással és a mai napig együtt vannak. Van ilyen is. Érzelmet nem lehet kicsikarni a másikból, vagy jön, vagy nem. Ha ritkítod a találkozásokat és nem kapar, akkor nem vagy számára elég fontos.
2015. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!