Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap mentem barátnőm elé és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap mentem barátnőm elé és láttam h 1 másik srácnak a szájára adott puszit. Amikor én ezt megláttam odamentem és a srácot elkezdtem darálni:s bőm közénk állt mire kapott 1 pofont:S békülni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sztem még örülhet hogy nem lett belőle nagyobb para. én ha meglátnám barátom egy másik csajjal, lehet eltörném az orrát , de mind a kettőnek :D

sztem felejtős a csaj..

2010. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Biztos h a szájára adta?

és ki ütötte meg?

és mértnem beszélitek meg?! h megcsalt-e v h mivolt ez egyátalán..

2010. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én ütöttem meg de nem akartam. a srác az kapott rendesen
2010. febr. 23. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Hát egy szájrapuszi az bőven megcsalás -legalábbis én nálam. A szájrapuszi nem baráti - anyámnak se adok a szájára puszit meg a haveromnak se.


És a helyedben én is ledaráltam volna a gyereket, de úgy hogy kórházban kötött volna ki.

A lányt meg felejtsd el, rohadt sz*r az ilyen.

2010. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hát lehet idegességemben én is szétkaptam volna a gyereket, de általában jobb az ilyet megbeszélni. Bár igaza van az előttem szóknak.. a szájrapuszi már bőven megcsalás..

Viszont a csajra aztmondom hogyha szereted és ő is szeret, egy második esélyt mindenki megérdemel. ;)

2010. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
szólóknak* bocsi nemtudok írni.
2010. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szájrapuszi az megcsalás, oké, eddig rendben, jogosan voltál kiakadva. De megütötted a barátnődet? Úristen, te egy visszataszító, gyáva féreg vagy b@zdmeg!! Én a helyében kikarmoltam volna a szemed. Most meg békülni akar... Hát ő se 100%as... Meg is érdemlitek egymást, ha ennyire hülyék vagytok-.-'
2010. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"De megütötted a barátnődet? Úristen, te egy visszataszító, gyáva féreg vagy b@zdmeg"



Ezt annyira szeretem, a barátnője meg tök ártatlan mi? Hogy lehettek ennyire elhülyítve? Aki csal, az onnantól ne számítson semmi másra.

Ja megbeszélni, bla bla....az önérzeten esett sérelem sokkal jobban fáj mint egy pofon, de ez nem zavar senkit.

Rohadt képmutatók vagytok. Gyökerek.

2010. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el, mert megütötted a csajt, pedig én is lány vagyok! Minek megy oda a hülye, ha 2 pasi verekszik?? El-el téved ilyenkor 1-2 pofon! Az egészen más, ha valakit szándékosan pofoznak meg! De ha jól értem, te nem ezt tetted, ugye? Ha igen, akkor erről szokj le! De gyorsan!Egyébként sztem is felejtős a csaj! 24/L
2010. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jól van, ne várjon semmi jót... De megütni? A jóistenáldjonmeg, azért vagyok képmutató, mert elítélem azt, aki megüt egy nála sokkal gyengébb nőt? Nevetséges. Pofonokkal meg éljen az, aki nem elég intelligens ahhoz, hogy tudja, ezzel magát minősíti, és alacsonyítja le.
2010. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!