Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek interneten érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek interneten érdemes csajozni? És képet küldeni csajoknak magamról? Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
mit tudom én feltölti valami csúnya oldalra, vagy csinál egy kamu facet a nevemben, kitudja mire tudja még felhasználni a képet

2015. máj. 8. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy gyors útja, hogy kikerülj a napiszarra :)
2015. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Las Vegas ***** válasza:

Dehogy lehet..Bátran küldd !


Üdv


Napiszar szerekesztősége

2015. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha akarsz interneten csajozni, akkor csajozz, csak képet olyat küldj, ami pl fennt van facebookon, és ha baj lenne mondhatod hogy onnan lopja.. Azt cső. Mást meg pl 18+ -osat ne küld, ha látni akarja akkor azt élőben csinálja, ne legyen kis *** . :D

Ez az én véleményem. :D

2015. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!