Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen taktikával érdemes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen taktikával érdemes az interneten csajokkal csevegni?

Figyelt kérdés

Nekem eddig még csak egy lemondott randi jött össze, pedig próbálkoztam több társkeresőn is. Amikor szóba állok egy csajjal mit érdemes inkább csinálni? Mi az amit rosszul csinálhatok?


A. Beszélgetni vele normálisan az érdeklődési köreiről, találni valami témát, és arról csevegni. Csak ennyi, semmi extra.


B. Leszólítani, mint egy idióta, mondani milyen jól néz ki, és mindenféle ilyesmi hülyeségeket.


Próbálkoztam mindkettővel. Az a baj az A variációval, hogy a legtöbb lánynak alig van hobbyja, amiről cseveghetnék. Beírják, hogy szeretnek utazni, meg új emberekkel találkozni. Na bumm neki, most komolyan, ki nem? A Tinderen meg még ennyit sem írnak ki, aztán keresik a szerelmet. Gratula.

(huszonéves férfi)



2015. jan. 30. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A
2015. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A és B negált
2015. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

A=megfelelési kényszer,vagyis garantálható bukás.

A Bébe meg nincsen taktika,nem átgondolt,plusz nyalizással nyit,vagyis ugyanz mint az A lényegében.

2015. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó akkor mégis, hogy a búsba kezdjen el az ember neten beszélgetni egy csajjal, hogy ne tartsa nyominak és visszaírjon? Személyes ismerkedés egy kicsit más. Én kíváncsi vagyok a taktikádra.
2015. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell taktikázni. Én sorra köszönök el azoktól, akiknek a beszélgetés valamiféle "adategyeztetésből" áll, kérdezgetnek, válaszolok, és azt várják, hogy én is kérdezgessek.


Az igazán jó beszélgetéseim, amikből lesz is valami teljesen spontának, kb. olyanok, mintha egy kertipartin összefutnék valakivel és elkezdenénk lazán csevegni mindenféléről, ami épp eszünkbe jut. Menet közben pedig úgyis kiderülnek az "adatok" is.

2015. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: mondj egy olyan szöveget amivel el lehet kezdeni beszélgetni, mert nekem egyedül a kezdéssel van bajom, még pedig az, hogy mindegy mit írok mindegy milyen stílusban, egyáltalán nem jön válasz.
2015. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is több társ keresőbe be regisztráltam.Hiába írtam egy lány se válaszolt.Szerintem ott nem is lehet társat találni!25f
2015. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezzel nem jutottam sokkal előbbre.

#5: "Nem kell taktikázni". Naja. Tipikus lány. A férfiak jelentős része pont arról híres, hogy sosem hazudik vagy taktikázik :)

"mintha egy kertipartin összefutnék " na igen, valami ilyesmi a lényeg, hogy spontánnak tűnjön az egész, nem szabad nagyon erőltetni.

Amúgy jellemző, hogy a többség az nem fog visszaírni, ezért kell minél többnek írni. A kezdésre pedig nincs semmi varázsszó, van amikor egy egyszerű sziára érkezik válasz, van amikor írok valami normális szöveget, és semmi válasz nem jön. Nőknél ne keress logikát :)

2015. febr. 1. 13:07
 9/10 anonim válasza:
100%
Én minden ostobságot írok amin röhögnek: pl.Szia drága párom, mivel a tinder ugye párként állít be, és akkor rom 1000 éve nem beszéltünk, egyébként csini a szemöldököd! akkor, szia, vége egy olyan lány akinek igazi sorozat gyilkosos a tekintete, ez számomra kihívás!:D
2015. márc. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
legtöbb csaj azt irja vissza, végre valaki nem +sziával" kezd, egyik haverom hetente 2 nőt fixen megkefél tinderről.. mutatta múltkor volt h 1-2 óra csevegés utána hívta fel csaj.. ő viccesen utal arra h megdugná a csajt.. pl. milyen bort vigyek az este? vagy milyen tésztát a spagettihoz? ilyesmik:D
2015. márc. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!