Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lehet nálatok szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet nálatok szerelem egy barátságból? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akit nagyon kedvelek, olykor érzem azt, hogy ki tudna alakulni szerelem is köztünk. Valahogy úgy el tudnám vele képzelni magam,annyira szeretnék vele összejönni.

Többször találkoztunk már,az utolsó talalkozásunk alkalmával megkérdeztem tőle,hogy ez most randi? Erre a fiú azt felelte,hogy akár az is lehetett.

Mostmár nem találkoztunk kb. 4hete mert mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk. Amikor rákérdeztem nála,hogy mit jelentek neki,azt mondta hogy kedvel,nagyon szimpatikus vagyok neki,de barátként tekint.

Nem értem,hogy akkor miért mondta azt,hogy végülis randiztunk...

Lehet ebből még párkapcsolat??


2015. máj. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igen.
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Valakinek van még esetleg más véleménye?

Írjatok

2015. máj. 8. 21:31
 4/7 wiataitr válasza:
Szerintem is lehet.
2015. máj. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. máj. 9. 18:04
 6/7 anonim válasza:

Igen,lehet :)

én kezdetben a mostani barátnőmet mikor megismertem falra tudtam volna mászni már attól is ha megszólal. Rengeteg beszélgetés meg hülyéskedés pont az ellentétére fordított mindent. Most az aranyos kis hangja lágyan simogatja a szívemet :D na de ennyit a nyáladzásból. Természetesen lehet és kialakulhat. Mindig add önmagad és beléd fog szeretni. Sok sikert :)

2015. máj. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen lehet:) majdnem egy éve ismerem a mostani barátnőm. Én már akkor szerettem volna hogy a barátnőm legyen de ő ez ellen volt. Két hónapja együtt vagyunk és nagyon jól kijövünk. Szóval lehet :)
2015. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!