Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki hogy tetszik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arról van szo, hogy van egy fiu akivel nagyon no baratok vagyunk, de beleestem. Nagyon sok kozos van bennunk es vannak kozos celjaink es vagyaink. Lehet hoy azert tetszik mert o a masik felem, de nemtudom bevallani neki, mert felek hogy tonkremegy a baratsagunk. Szerintetek mit kéne tennem?

2015. ápr. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el neki, akkor is tönkremegy a barátságotok.
2015. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jah mond el neki
2015. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 GipszI ***** válasza:
Mindenkeppen az lesz a jo megoldás ha elmondod neki...
2015. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz

a) elmondod, és akkor a barátságotok már nem lesz ugyanaz... De már sosem lesz ugyanaz, hiszen beleestél:) Viszooont lehet, hogy van esélyed nála, viszoooont szerintem az elmondomhogyszeretlek dolog nem fekszik nagyon a srácoknak.

b) nem mondod el, és akkor szenvedhetsz, meg elfelejtheted, és tönkremegy a barátságotok, nem tudod majd elfelejteni, ezen fogsz kattogni és úgy is el fogod neki mondani és bánatodban telesírod a párnádat:D

Hány évesek vagytok amúgy?


Voltam ilyen helyzetbe, és amikor úgy éreztem, hogy kacifántos körmondatokkal rákérdezek, a nyakamba borult és elmondta, hogy meleg. fuccccck :D esküszöm úgy nézett ki mint a suicide room-ból Dominik. Mindegy. Egyszer smároltunk részegen, haláli volt, de neki nem tetszett...

2015. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!