Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakulhat ki barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakulhat ki barátságból szerelem majd párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 éve ismerkedtünk meg. Mostanra olyanokká váltunk, mintha mindig is ismertük volna egymást. Én az első perctől kezdve szerelmes vagyok belé, de ő az elején azt mondta, hogy nem érez töbet barátságnál, aztán később mondta azt is, hogy kezd ő is töbet érezni de fél, hogy rámenne a barátságunk. Aztán történtek elég érdekes dolgok egy közös ismerős (mint utólag kiderült) megpróbált minket egymás ellen fordítani, ami "majdnem" sikerült is neki, de csak annyit ért el, hogy az eddiginél is sokkal erősebb lett a kapcsolat köztünk. Mióta ez megtörtént, azóta egy kicsit felszabadultabb lett a hangulat is köztünk, addig azért az ilyen testi kontaktusokkal óvatosabban voltunk ugye csak annyi amennyit a barátok, de a múltkorában valamin épp poénosan "veszekedtünk" és elkezdtünk "bunyózni" amibe került a végére gyengéd szájharapás, meg itt ott egy kis taperolás is.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Hogyan alakítsuk át a baráti viszonyt rendes párkapcsolattá?

Mióta ismerem azóta volt barátnőm több is, de mindegyikkel szakítottam mert mindig ezzel a másik lánnyal, a legjob barátommal álmodtam és mindig csak Ő járt a fejemben.

18/F

17/L



2015. márc. 13. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%

Sehogy.


Hiába reménykedsz.

2015. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de miért? Akkor miért húzza el előttem folyton a mézes madzagot? :O
2015. márc. 13. 21:29
 3/24 anonim ***** válasza:

#2


Mert ez a dolga. Csaj. Ennyi. Bele van kódolva a személyiségébe.

2015. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Először barátság majd szerelem.


Egyébként egyszerű a képlet: fejezd be a haverkodást és add a tudtára, hogy mit akarsz. Így talán majd férfiként fog rád tekinteni.

2015. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer feltetted.
2015. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
már kb az első hóaptol kezdve pontosan tudja, hogy szeretem őt! :/
2015. márc. 13. 21:33
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Elég nagy hiba ez. Eljátszottad minden lapodat és utána csodálkozol, ha elfogyott?
2015. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem én mondtam el neki, tudott a dologról egy olyan személy is, akit barátomnak ittem, de csalódtam benne...
2015. márc. 13. 21:40
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes talaj ez, mert ha nem úgy sikerül a dolog, akkor rámehet a barátság is! Csak akkor szabad továbblépni, ha szilárd meggyőződésed, hogy a másik fél is hasonlóan érez mint Te.

Gondold meg nagyon, megéri-e kockáztatni a jól működő barátságot egy bizonytalan párkapcsolatért?

Mert még az sem kizárt, hogy csak a "Te kedvedért" belemegy a továbblépésbe a hölgy, de ez nem vezet sehová a barátság elvesztésén kívül!

2015. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ezt a lehetőséget kizáárnám őt ismerve, hogy csak a kedvemért belemenne abba hogy a barátságből kapcsolat legyen.
2015. márc. 13. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!