Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyasvalakivel kavarok, akinek van párja. Találkozgatunk, csókolóztunk és most a szexet is tervezzük. Elmondtam a legjobb barátomnak, aki ezt mondta nincs lelkiismeretem. Nem lenne?

Figyelt kérdés
Tudom, nem szép dolog, nekem sem lenne jó... de vonzzuk egymást..
2015. máj. 8. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
hát nincs túl sok
2015. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az illető, akivel kavarsz ugyanolyan "bűnrészes", mint te. Sőt, rajta talán még nagyobb a felelősség is.
2015. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak a párja helyébe gondold magad. Mert ha veled megteszi,ha a te párod lesz,ugyanígy megteheti mással is a hátadmögött.
2015. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarunk összejönni... Csak találkozgatni...
2015. máj. 8. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős. Tőlem is ilyen nő vette el.
2015. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. igazából egy lyukas fánk is elvette volna tőled, ha olyan az illető....
2015. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok... Nagyon elgondolkodtatott, hogy azt mondta a haverom, hogy nincs lelkiismeretem... de van.... szerintem, csak hát... vonzó... nagyon tetszik, én is neki.


Titokban megy az egész, amiről nem tud nem fáj a srácnak. Bár azért félek is kissé.

2015. máj. 8. 21:52
 8/9 anonim válasza:

És ha a csajszi szakítana a párjával és ti összejöttök?

De jó neked nekem egyszer se volt normális kapcsolatom mindenki csak kihasznált :( 13/f

2015. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lelki-ismeret. Ezt csak te tudod, hogy van-e, létezik-e, csak te tudhatod, hogy foglalkozol-e a lelkeddel is néha. A fenti sztori ezt nem / nem ezt befolyásolja.
2015. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!